Intervision Foods - en to pt_PT translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt_PT: por Title

en: Search
pt_PT: por Search

en: Client Login
pt_PT: por Client Login

en: Change Language:
pt_PT: por Change Language:

en: No FAQ at this time
pt_PT: por No FAQ at this time

en: View %s Profile
pt_PT: por View %s Profile

en: Full bio
pt_PT: por Full bio

en: There are no peoples at this time
pt_PT: por There are no peoples at this time

en: Back to Our People
pt_PT: por Back to Our People

en: No Testimonials
pt_PT: por No Testimonials

en: This is a required field
pt_PT: por This is a required field

en: Save
pt_PT: por Save

en: Cancel
pt_PT: por Cancel
