Intervision Foods - en to es_ES translation catalogue (13 entries)

en: Title
es_ES: esp Title

en: Search
es_ES: esp Search

en: Client Login
es_ES: esp Client Login

en: No FAQ at this time
es_ES: esp No FAQ at this time

en: Change Language:
es_ES: esp Change Language:

en: View %s Profile
es_ES: esp View %s Profile

en: Full bio
es_ES: esp Full bio

en: There are no peoples at this time
es_ES: esp There are no peoples at this time

en: Back to Our People
es_ES: esp Back to Our People

en: No Testimonials
es_ES: esp No Testimonials

en: This is a required field
es_ES: esp This is a required field

en: Save
es_ES: esp Save

en: Cancel
es_ES: esp Cancel
