Intervision Foods - en to es_ES translation catalogue (39 entries)

en: Email Address
es_ES: esp Email Address

en: Log In
es_ES: esp Log In

en: Log me in automatically
es_ES: esp Log me in automatically

en: Password
es_ES: esp Password

en: Join Now
es_ES: esp Join Now

en: Create an Account
es_ES: esp Create an Account

en: Forgot Password?
es_ES: esp Forgot Password?

en: Enter your email address
es_ES: esp Enter your email address

en: There is no user with %value% email in our system
es_ES: esp There is no user with %value% email in our system

en: Reset Password
es_ES: esp Reset Password

en: This email address is already associated with an account. Please log in to that account, or enter a different email address to create a new account.
es_ES: esp This email address is already associated with an account. Please log in to that account, or enter a different email address to create a new account.

en: <br />Or click <a href="%s">here</a> if you have an account but have forgotten your password.
es_ES: esp <br />Or click <a href="%s">here</a> if you have an account but have forgotten your password.

en: Register
es_ES: esp Register

en: Thank you! Your registration has been successfully completed.
es_ES: esp Thank you! Your registration has been successfully completed.

en: This email address is already associated with an account.
es_ES: esp This email address is already associated with an account.

en: Personal Information
es_ES: esp Personal Information

en: Select One
es_ES: esp Select One

en: First Name
es_ES: esp First Name

en: Last Name
es_ES: esp Last Name

en: Company
es_ES: esp Company

en: Confirm Password
es_ES: esp Confirm Password

en: Invalid Email Address or Password
es_ES: esp Invalid Email Address or Password

en: Your account is not approved yet
es_ES: esp Your account is not approved yet

en: Your account is not active
es_ES: esp Your account is not active

en: Your profile has been updated
es_ES: esp Your profile has been updated

en: Your profile  is currently being edited by "%firstName% %lastName%" %userRoleTitle%. Please try again later.
es_ES: esp Your profile  is currently being edited by "%firstName% %lastName%" %userRoleTitle%. Please try again later.

en: Headed to Edit Profile
es_ES: esp Headed to Edit Profile

en: Profile has been updated
es_ES: esp Profile has been updated

en: Title
es_ES: esp Title

en: Search
es_ES: esp Search

en: Leave blank to keep current password unchanged
es_ES: esp Leave blank to keep current password unchanged

en: Your session has expired.<br />Your changes are not saved. Please login below:
es_ES: esp Your session has expired.<br />Your changes are not saved. Please login below:

en: This is a required field
es_ES: esp This is a required field

en: Email is in wrong format
es_ES: esp Email is in wrong format

en: '%hostname%' is not a valid hostname
es_ES: esp '%hostname%' is not a valid hostname

en: Save
es_ES: esp Save

en: Cancel
es_ES: esp Cancel

en: You are logged in as
es_ES: esp You are logged in as

en: Log out
es_ES: esp Log out
