WPtouch Pro 3.6.4 - en to nl translation catalogue (856 entries)

en: WPtouch Help & Account Links
nl: WPtouch Help & Account links

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforums

en: Documentation
nl: Documentatie

en: BraveNewCode on Twitter
nl: BraveNewCode op Twitter

en: Plugin Licensing Terms
nl: Plugin licentievoorwaarden

en: What's in WPtouch Pro?
nl: Wat zit er in WPtouch Pro?

en: License upgrade available
nl: Upgrade licentie beschikbaar

en: Notifications
nl: Notificaties

en: No notifications
nl: Geen notificaties

en: A new product version (%s) is available. %sRenew your license%s to download this update and receive additional product support.
nl: Er is een nieuwe productversie (%s) verkrijgbaar. %sHernieuw je licentie%s om deze update te uploaden je ontvangt aanvullende producten en ondersteuning.

en: A new product version (%s) is available. Please %sactivate your license%s, or %spurchase a new license%s to enable updates and full product support.
nl: Er is een nieuwe productversie (%s) verkrijgbaar. %sActiveer je licentie%s, of %skoop een nieuwe licentie%s om de updates in te schakelen en volledige productondersteuning te krijgen.

en: License Details
nl: Licentie-details

en: Note
nl: Notitie

en: Once you activate, this page will be hidden.
nl: Zodra je activeert, wordt deze pagina verborgen.

en: It will only reappear if you reset your WPtouch Pro settings.
nl: Het zal alleen opnieuw verschijnen als je je WPtouch Pro-instellingen reset.

en: Account E-Mail Address
nl: Account e-mailadres

en: Product License Key
nl: Product licentiecode

en: Renew License
nl: Licentie hernieuwen

en: Activate
nl: Activeren

en: Clear License
nl: Wis licentie

en: Success.
nl: Succes.

en: Activation Complete. Enjoy WPtouch Pro!
nl: Activering voltooid. Geniet van WPtouch Pro!

en: E-mail address or license key rejected
nl: E-mailadres of licentiesleutel afgewezen

en: The wptouch.com server rejected your E-Mail address and/or License Key. Please check they are correct and try again.
nl: De wptouch.com server heeft je E-Mailadres en/of Licentiecode afgewezen. Controleer of ze juist zijn en probeer opnieuw.

en: Your license has expired.
nl: Je licentie is verlopen.

en: %sRenew your license%s to continue to receive product updates and support.
nl: %sHernieuw je licentie%s om updates van producten en ondersteuning te blijven ontvangen.

en: No licenses remaining.
nl: Geen resterende licenties.

en: You have used all your activations. What do you want to do?
nl: Je hebt al je activeringen gebruikt. Wat wil je doen?

en: Upgrade My License
nl: Mijn Licentie upgraden

en: Contact support for assistance
nl: Neem contact op met ondersteuning voor hulp

en: The server is unavailable.
nl: De server is niet beschikbaar.

en: The wptouch.com server currently cannot authorize your License.
nl: De wptouch.com server kan op dit moment je Licentie niet autoriseren.

en: Please %scontact us%s and let us know about it.
nl: Gelieve %scontact met ons op te nemen%s en laat het ons weten.

en: General
nl: Algemeen

en: Compatibility
nl: Compatibiliteit

en: Auto-detect
nl: Automatisch detecteren

en: WPtouch Pro site title
nl: WPtouch Pro sitetitel

en: If the title of your site is long, you can shorten it for display within WPtouch Pro themes.
nl: Als de titel van je site te lang is, kan je het verkorten voor weergave in WPtouch Pro thema's.

en: Display %sPowered by WPtouch Pro%s in footer
nl: Weergave %sPowered by WPtouch Pro%s in voettekst

en: Use my WPtouch Pro referral code to earn commission
nl: Gebruik mijn WPtouch Pro verwijzingscode om commissie te verdienen

en: Licensed users of WPtouch Pro can earn a commission for each sale they generate from their mobile website
nl: Gebruikers met een licentie van WPtouch Pro kunnen een commissie verdienen met elke verkoop die zij genereren uit hun mobiele website

en: Site Title & Byline
nl: Sitetitel & Naamregel

en: Regionalization
nl: Regionalisering

en: Language
nl: Taal

en: The WPtouch Pro admin panel &amp; supported themes will be shown in this locale.
nl: Het WPtouch Pro adminpaneel &amp; ondersteunde thema's worden getoond in deze locale.

en: Translate administration panel text
nl: Vertaal administratie paneeltekst

en: Display Mode
nl: Modus weergeven

en: Theme Display
nl: Thema-weergave

en: Normal (active for all mobile visitors)
nl: Normaal (actief voor alle mobiele bezoekers)

en: Preview (active only for logged-in site administrators)
nl: Preview (alleen actief voor aangemelde sitebeheerders)

en: Disabled (mobile theme will never show)
nl: Uitgeschakeld (mobiel-thema zal nooit worden getoond)

en: Landing Page
nl: Landingspagina

en: WPtouch Pro landing page
nl: WPtouch Pro bestemmingspagina

en: Default (same as WordPress)
nl: Standaard (hetzelfde als WordPress)

en: Select from WordPress pages
nl: Selecteer uit WordPress pagina's

en: Custom Slug or URL
nl: Aangepaste slug of URL

en: Enter a Slug (i.e. "/home") or a full URL path
nl: Een slug invoeren (bijv. "/home") of een volledige URL

en: Desktop / Mobile Switching
nl: Desktop / Mobiel schakelen

en: 1st time visitors see desktop theme
nl: 1e keer bezoekers zien bureaubladthema

en: Your regular theme will be shown to 1st time mobile visitors.
nl: Je gewone thema zal aan 1e keer mobiele bezoekers getoond worden.

en: Show switch link in mobile view
nl: Toon schakellink in mobiele weergave

en: Will show toggle buttons in the theme's footer allowing users to switch to your desktop theme. Is not shown in Web-App Mode.
nl: Zal schakelknoppen tonen in voettekst van de thema zodat gebruikers over kunnen schakelen naar je desktop thema. Wordt niet weergegeven in Web-App modus.

en: Choose the target for the mobile switch link
nl: Kies het doel voor de mobiele schakellink

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Home page
nl: Homepagina

en: Desktop theme switch buttons
nl: Desktop thema schakelknoppen

en: Allows visitors to switch from your desktop theme to your mobile theme. You can also customize the placement of Switch buttons by placing the wptouch_desktop_switch_link() template tag somewhere in your desktop theme.
nl: Laat bezoekers van je desktop thema naar je mobiele thema omschakelen. Je kan de plaatsing van schakelknoppen ook aanpassen door de wptouch_desktop_switch_link() sjabloontag ergens in je desktop thema te plaatsen.

en: Automatically inserted inline
nl: Automatisch inline ingevoegd

en: Automatically inserted with AJAX (better for caching)
nl: Automatisch ingevoegd met AJAX (beter voor cachen)

en: Template tag
nl: Sjabloontag

en: Custom Code
nl: Aangepaste code

en: HTML, JavaScript, statistics or custom code
nl: HTML, JavaScript, statistieken of aangepaste code

en: Enter any custom code here to be output in the theme footer.
nl: Voer een aangepaste code hier in om in de voettekst van de thema uit te voeren.

en: Custom Stylesheet
nl: Aangepaste stylesheet

en: URL to a custom CSS file to load
nl: URL naar een aangepast CSS-bestand om te laden

en: Useful if you have specific compatibility CSS you need to add.
nl: Handig als je specifieke compatibiliteit CSS moet toevoegen.

en: Remove these shortcodes when WPtouch Pro is active
nl: Verwijder deze shortcodes wanneer WPtouch Pro actief is

en: Enter a comma separated list of shortcodes to remove.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van shortcodes om te verwijderen invoeren.

en: Limit the function of WPtouch Pro on specific URLs/Pages
nl: Beperk de werking van WPtouch Pro op specifieke URLs/Pagina's

en: Do not load WPtouch Pro on these URLs/pages
nl: Laad WPtouch Pro niet op deze URLs/pagina's

en: Only load WPtouch Pro on these URLs/pages
nl: Laad WPtouch Pro alleen op deze URLs/pagina's

en: Apply filter to these URLs/Pages
nl: Pas filter toe op deze URLs/Pagina's

en: Each permalink URL fragment should be on its own line and relative, e.g. "/about" or "/products/store"
nl: Elk permalink URL-fragment moet op zijn eigen lijn zijn en relatief, bijv. "/over" of "/producten/winkel"

en: Desktop Theme
nl: Bureaubladthema

en: Try to include desktop theme functions.php file
nl: Probeer de bureaublad thema functions.php bestand te omvatten

en: This may be required for desktop themes with unique features that are not showing when WPtouch Pro is active.
nl: Dit kan nodig zijn voor desktop thema's met unieke kenmerken die niet worden weergegeven wanneer WPtouch Pro actief is.

en: Method to load file
nl: Methode om bestand te laden

en: Include file directly
nl: Bestand direct meerekenen

en: Translate and create new files
nl: Vertalen en nieuwe bestanden creëren

en: Custom User-Agents
nl: Aangepaste gebruikersagenten

en: User-agents (line separated)
nl: Gebruikersagenten (lijn gescheiden)

en: Adding additional user-agents will force WPtouch Pro to be active for matching browsers.
nl: Het toevoegen van extra gebruikersagenten zal WPtouch Pro dwingen om actief te zijn voor het overeenkomen van browsers.

en: Backup &amp; Import
nl: Back-up &amp; Importeren

en: Automatically backup settings to the %s folder
nl: Automatisch een back-up maken van de instellingen naar de %s map

en: WPtouch Pro backups your settings each time they are saved.
nl: WPtouch Pro maakt een back-up van je instellingen elke keer dat ze worden opgeslagen.

en: Tools &amp; Debug
nl: Tools &amp; debug

en: Use jQuery 2.x in themes (faster for mobile devices) instead of WordPress' version
nl: Gebruik jQuery 2.x in thema's (sneller op mobiele toestellen) in plaats van de WordPress-versie

en: jQuery 2.x is significantly smaller and faster than previous jQuery versions - may cause problems with other plugins, use carefully.
nl: jQuery 2.x is significant kleiner en sneller dar de vorige jQuery-versies - kan problemen geven met andere plugins, gebruik voorzichtig.

en: Show load times and query counts in the footer
nl: Toon laadtijden en query-aantallen in de voettekst

en: Helps you find slow pages/posts on your site.
nl: Helpt jje langzame pagina's/berichten op je site te vinden.

en: Enable debug log
nl: Debuglog inschakelen

en: Creates a debug file to help diagnose installation issues.
nl: Creëert een debug-bestand om het diagnostiseren van installatieproblemen te helpen.

en: WordPress Plugins
nl: WordPress plugins

en: Admin Mode
nl: Adminmodus

en: Admin panel settings shown
nl: Adminpanel instellingen weergegeven

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Theme Menus
nl: Thema-menu's

en: Menu Setup
nl: Instelmenu

en: Icon Upload & Sets
nl: Icoon upload & sets

en: WordPress Pages
nl: WordPress pagina's

en: None
nl: Geen

en: Menu Options
nl: Menu-opties

en: Enable parent items as links
nl: Schakel ouder-items in als links

en: If disabled, parent menu items will only toggle child items.
nl: Indien uitgeschakeld, zullen oudermenu-items alleen wisselen met kind-items.

en: Use menu icons
nl: Gebruik menu-iconen

en: Icon Upload
nl: Icoonupload

en: Uploaded Icons
nl: Geuploade iconen

en: Icon Sets
nl: Icoonsets

en: Themes
nl: Thema's

en: Extensions
nl: Extensies

en: What's New
nl: Wat is nieuw?

en: Download Backup File
nl: Download back-upbestand

en: Restore Backup File
nl: Back-upbestand herstellen

en: New
nl: Nieuw

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Desktop theme colors
nl: Desktop thema-kleuren

en: Palette
nl: Palet

en: Custom latest posts page
nl: Aangepaste laatste berichtenpagina

en: No icons have been uploaded yet
nl: Er zijn nog geen iconen geüpload

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Upload Icon
nl: Icoon uploaden

en: Upload Complete!
nl: Upload voltooid!

en: Ready to upload
nl: Klaar voor upload

en: View Debug File
nl: Bekijk debug-bestand

en: Your Server Configuration
nl: Je serverconfiguratie

en: Updating...
nl: Wordt bijgewerkt...

en: Upgrade to %s
nl: Upgrade naar %s

en: by %s
nl: door %s

en: Extension location: %s
nl: Extensie-locatie: %s

en: Relative to your WordPress wp-content directory.
nl: Ten opzichte van je WordPress wp-inhoud map.

en: Available in WPtouch Pro
nl: Beschikbaar in WPtouch Pro

en: More Info
nl: Meer Info

en: Upgrade License
nl: Licentie upgraden

en: Get License
nl: Krijg een licentie

en: Downloading...
nl: Wordt gedownload...

en: Install
nl: Installeren

en: Download
nl: Downloaden

en: Setup
nl: Instellen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Your server configuration is preventing WPtouch Pro from installing and updating from the Cloud. %sPlease visit %sthis article%s to follow the steps to enable Cloud install, or you can manually download and install into the wptouch-data/%s directory.
nl: Je serverconfiguratie voorkomt dat WPtouch Pro iets van de Cloud kan installeren en updaten. %sGelieve%sdit artikel te bezoeken%s om de stappen te volgen om het mogelijk te maken om Cloud te installeren, of je kunt de wptouch-data/%s gids handmatig downloaden en installeren.

en: Loading Cloud Extensions
nl: Cloud-extensies worden geladen

en: Check All
nl: Alle controleren

en: Reset
nl: Resetten

en: Active menus used in this theme.
nl: Actieve menu's die in dit thema worden gebruikt.

en: Show/Hide
nl: Tonen/Verbergen

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Icon Set
nl: Icoonset

en: Drag icons to associate them with menu items
nl: Sleep icoontjes om ze te associëren met menu-items

en: You don't have any custom icons yet.
nl: Je hebt nog geen aangepaste iconen.

en: Default Icon
nl: Standaard icoon

en: applies to all unset icons
nl: geldt voor alle niet-ingestelde iconen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: drag icon here to reset
nl: sleep het icoon hier om te resetten.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Gathering information about available icon sets...
nl: Er wordt informatie verzameld over de beschikbare icoonsets...

en: The %s%s%s directory is not currently writable. %sPlease fix this issue to enable installation of additional icon sets.
nl: De %s%s%s map is momenteel niet schrijfbaar. %sGelieve dit probleem te corrigeren om de installatie van extra icoon sets in te schakelen.

en: Custom Icons
nl: Aangepaste iconen

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installing...
nl: Wordt geïnstalleerd...

en: Unable to Install
nl: Onmogelijk om te installeren

en: Enable %s
nl: %s inschakelen

en: When unchecked, %s will be disabled for users viewing your WPtouch Pro theme.
nl: Indien niet aangevinkt, zal %s uitgeschakeld worden voor gebruikers die je WPtouch Pro thema bekijken.

en: No plugins to disable.
nl: Geen plugins om uit te schakelen.

en: Choose which plugins to include in your mobile theme
nl: Kies welke plugins je aan je mobiele thema wilt toevoegen

en: Your active plugin list is refreshing
nl: Je actieve pluginlijst wordt vernieuwd

en: WordPress Page
nl: WordPress pagina

en: Please paste your encoded settings below and save to restore your settings.
nl: Gelieve hieronder je gecodeerde instellingen te plakken en op te slaan om je instellingen te herstellen.

en: Click to view screenshots
nl: Klik om screenshots te bekijken

en: Update to %s
nl: Update naar %s

en: This theme supports %s devices
nl: Dit thema ondersteunt %s apparaten

en: Theme location: %s
nl: Themalocatie: %s

en: Buy Now
nl: Koop nu

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Loading Cloud Themes
nl: Cloud thema's worden geladen

en: Quick Links
nl: Snelle links

en: What's New Changelog
nl: Wat is nieuw wijzigingslog

en: Look at Pro Themes
nl: Bekijk de pro-thema's

en: Look at Pro Extensions
nl: Bekijk de Pro-extensies

en: Look at Pro Features
nl: Bekijk Pro-functies

en: Product Support
nl: Product ondersteuning

en: Product Knowledgebase
nl: Product kennisbank

en: Manage Account
nl: Account beheren

en: Manage License
nl: Beheer licentie

en: WPtouch User Guide
nl: WPtouch Gebruikershandleiding

en: WPtouch News
nl: WPtouch Nieuws

en: Read More
nl: Lees meer

en: %s Change Log
nl: %s Changelog

en: WPtouch Pro will be active when any of the following user-agents or user-agent combinations are matched
nl: WPtouch Pro zal actief zijn wanneer een van de volgende gebruikersagenten of gebruikersagent combinaties overeenkomen

en: None (Use WordPress Settings)
nl: Geen (Gebruik WordPress Instellingen)

en: %sAdvanced Type for WPtouch Pro%s requires %s to be enabled on your server in order to load web fonts. Please contact your server administrator or web host to enable this function.
nl: %sGeavanceerd type voor WPtouch Pro%s vereist %s om op je server ingeschakeld te staan om web lettertypes te laden. Neem contact met de beheerder van je server of met je web host op om deze functie in te schakelen.

en: Load Fonts
nl: Lettertypes laden

en: Could not load your fonts. Please check project/kit details and reload.
nl: Kon je lettertypes niet laden. Controleer de project/kit details en laad opnieuw.

en: Font Source
nl: Bron lettertype

en: Select the source for your web fonts
nl: Selecteer de bron voor je web lettertypes

en: Other options will become available once allow_url_fopen is enabled
nl: Andere opties komen beschikbaar als allow_url_fopen is ingeschakeld

en: Theme Font Pairings (Configure in Theme Settings)
nl: Thema stel lettertypes (Configureren in Thema Instellingen)

en: Custom Google Fonts
nl: Google lettertypes aanpassen

en: Domain
nl: Domein

en: Latin (Default)
nl: Latijn (Standaard)

en: Latin Extended
nl: Latin uitgebreid

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic Extended
nl: Cyrillisch uitgebreid

en: Greek
nl: Grieks

en: Greek Extended
nl: Grieks uitgebreid

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Heading
nl: Kop

en: Body
nl: Hoofdtekst

en: Load subsets
nl: Laad subsets

en: Font Selection
nl: Selectie lettertype

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Search this website
nl: Zoek deze website

en: Search
nl: Zoeken

en: previous post
nl: Vorig bericht

en: next post
nl: volgend bericht

en: by
nl: door

en: Related
nl: Gerelateerd

en: You searched for "%s"
nl: Je zocht naar "%s"

en: Show %s Results
nl: Toon %s resultaten

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Load more %s results
nl: Laad meer %s resultaten

en: no comments
nl: geen reacties

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: % comments
nl: % reacties

en: Categories
nl: Categorieën

en: Header Menu
nl: Koptekst menu

en: Choose a menu
nl: Kies een menu

en: Main menu selection
nl: Hoofdmenu selectie

en: Theme background
nl: Thema-achtergrond

en: Header & Menu
nl: Koptekst & menu

en: Post/Page Headers
nl: Bericht/pagina kopteksten

en: Theme Shapes
nl: Thema-vormen

en: Theme shape style
nl: Thema-vormstijl

en: Bauhaus will use this shape style throughout its appearance
nl: Bauhaus zal deze vormstijl gebruiken in de gehele weergave

en: Circles
nl: Cirkels

en: Rounded squares
nl: Afgeronde vierkanten

en: Menu Style
nl: Menustijl

en: Menu animation style
nl: Menu animatiestijl

en: Bauhaus can show your menu off-canvas or in a drop-down.
nl: Bauhaus kan je menu off-canvas of in een vervolgkeuzelijst tonen.

en: Drop-down
nl: Vervolgkeuzelijst

en: Post thumbnails
nl: Berichtminiaturen

en: No thumbnails
nl: Geen miniaturen

en: Blog listing only
nl: Alleen bloglijst

en: Blog listing, single posts
nl: Bloglijst, enkele berichten

en: Blog listing, single posts & pages
nl: Blog lijst, enkele berichten en pagina's

en: All (blog, single, pages, search & archive)
nl: Alles (blog, enkele, pagina's, zoeken & archief)

en: Thumbnail Selection
nl: Miniatuur selectie

en: Post featured image
nl: Aanbevolen afbeelding van bericht

en: Post custom field
nl: Aangepast veld van bericht

en: Thumbnail custom field name
nl: Miniatuur aangepaste veldnaam

en: Show post categories and tags
nl: Toon bericht categorieën en tags

en: Show post date
nl: Toon berichtdatum

en: Show post author
nl: Toon bericht auteur

en: Show comment bubbles on posts
nl: Toon opmerkingsbubbels op berichten.

en: Show search in header
nl: Toon zoeken in koptekst

en: Adds Search capability in the site header.
nl: Voegt zoekmogelijkheid in de sitekoptekst toe.

en: Use infinite scrolling for blog
nl: Gebruik oneindig bladeren voor blog

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Menus are awesome!
nl: Menu's zijn geweldig!

en: Login
nl: Inloggen

en: Follow %s on Twitter
nl: Volg %s op Twitter

en: newer posts
nl: nieuwere berichten

en: older posts
nl: oudere berichten

en: no responses
nl: geen antwoorden

en: 1 response
nl: 1 antwoord

en: % responses
nl: % antwoorden

en: Read This Post
nl: Lees dit bericht

en: %s results
nl: %s resultaten

en: No search results found
nl: Geen zoekresultaten gevonden

en: Written by %s
nl: Geschreven door %s

en: Tablets
nl: Tabletten

en: Header background
nl: Koptekst-achtergrond

en: All (blog, single, search and archive)
nl: Alle (blog, enkele, zoek en archief)

en: Use rounded corners
nl: Gebruik afgeronde hoeken

en: Show page title areas on pages
nl: Toon paginatitel gebieden op de pagina's

en: Add tablet support
nl: Tablet ondersteuning toevoegen

en: Header Menu Area
nl: Koptekst menugebied

en: Drop-down button says "Menu"
nl: Vervolgkeuzeknop toont "Menu"

en: Show tab bar
nl: Toon tabbladblak

en: Tab-bar shows categories or tags
nl: Tabbladbalk toont categorieën of tags

en: Categories and tags
nl: Categorieën en tags

en: Categories only
nl: Alleen categorieën

en: Tags only
nl: Alleen tags

en: No categories or tags
nl: Geen categorieën of tags

en: Max categories / tags
nl: Max categorieën / tags

en: CSS Effects
nl: CSS Effecten

en: Add a noise effect to the header and theme background
nl: Voeg een geluidseffect toe op de koptekst-en thema-achtergrond

en: Will apply the effect overtop of any background image you upload.
nl: Zal het effect toepassen bovenop elke achtergrond afbeelding die je uploadt.

en: login
nl: inloggen

en: logout
nl: uitloggen

en: search this website
nl: zoek deze website

en: search
nl: zoeken

en: By
nl: Door

en: Alt Menu
nl: Alt-menu

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Alternate Menu
nl: Alternatief menu

en: Show featured images on single posts
nl: Toon aanbevolen afbeeldingen op enkele berichten

en: Show titles on pages
nl: Toon titels op pagina's

en: Category Slider
nl: Categorie schuifbalk

en: Enable category slider
nl: Categorie schuifbalk inschakelen

en: Tiled Background Image
nl: Betegelde achtergrond afbeelding

en: (Scaled for retina displays)
nl: (Geschaald voor retina-schermen)

en: Alternate Menu Title
nl: Alternatieve menutitel

en: Alternate menu title (if used)
nl: Alternatieve menutitel (indien gebruikt).

en: If you use a second menu in CMS, this text will be used for the drop-down button title.
nl: Als je een secundair menu in CMS gebruikt, zal deze tekst worden gebruikt voor de vervolgkeuzeknop titel.

en: Static Front Page
nl: Statische Voorpagina

en: Static front page alternate content
nl: Statische voorpagina alternatieve inhoud

en: Shows after the featured slider (if enabled), and replaces your Static Front Page content. HTML allowed.
nl: Wordt getoond na de aanbevolen schuifbalk (indien ingeschakeld), en vervangt je statische voorpagina inhoud. HTML is toegestaan​​.

en: No server support for directly downloading new Cloud packages.
nl: Geen server ondersteuning voor het direct downloaden van nieuwe Cloud pakketten.

en: Unable to write to directory %s. Try relaxing permissions to allow writing to this location.
nl: Kan niet schrijven naar %s map. Probeer de permissies te verslappen om te kunnen schrijven naar deze locatie.

en: No server support for unzipping files.
nl: Geen server ondersteuning voor het uitpakken van bestanden.

en: Unable to download the Cloud package.
nl: Kan het Cloudpakket niet downloaden

en: Version %s
nl: Versie %s

en: There is a temporary issue retrieving the change-log.  Please try again later.
nl: Er is een tijdelijk probleem het ophalen van de changelog. Gelieve het later opnieuw te proberen.

en: Core Settings
nl: Core-instellingen

en: Themes & Extensions
nl: Thema's & Extensies

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: %s Settings
nl: %s Instellingen

en: Extension Settings
nl: Extensie-instellingen

en: Menus
nl: Menu's

en: License
nl: Licentie

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Mobile Page Template
nl: Mobiele-paginasjabloon

en: Your WPtouch Pro license has expired. Renew now at a discount to continue receiving product updates and support.
nl: Je WPtouch Pro licentie is verlopen. Hernieuw nu met korting om updates en ondersteuning te blijven krijgen.

en: Renew Now
nl: Nu hernieuwen

en: This copy of %s is currently unlicensed!
nl: Deze kopie van %s heeft momenteel geen licentie!

en: Add a license %s
nl: Een %s licentie toevoegen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Preview Theme
nl: Previewthema

en: Reset Settings
nl: Resetinstellingen

en: Automatic theme migration from uploads/wptouch-data directory failed. Please manually move these files to wp-content/wptouch-data, or %scontact support%s to address this issue.
nl: Automatische thema-migratie van uploads/wptouch-data map is mislukt. Gelieve deze bestanden naar wp-content/wptouch-data handmatig te verplaatsen of %sneem contact op met ondersteuning%s om dit probleem op te lossen.

en: We were unable to install your WPtouch theme from the Cloud. Please visit %sthis article%s for more information.
nl: We konden je WPtouch thema niet installeren vanuit de Cloud. Gelieve %sdit artikel%s te lezen voor meer informatie.

en: Your server setup is preventing WPtouch from installing your active theme from the Cloud. Please visit %sthis article%s for more information on how to fix it.
nl: Je server belet WPtouch om je actieve thema van de Cloud te installeren. Bekijk %sdit artikel%s voor meer informatie over hoe je dit kunt oplossen.

en: Unsupported Browser
nl: Niet-ondersteunde browser

en: Theme Preview requires Chrome or Safari.
nl: Thema-preview vereist Chrome of Safari.

en: This will reset all WPtouch Pro settings.
    Are you sure?
nl: Dit zal alle WPtouch Pro instellingen resetten.
    Weet je het zeker?

en: This will reset all WPtouch Pro menu and icon settings.
    Are you sure?
nl: Dit zal alle WPtouch Pro menu-en icooninstellingen resetten.
    Weet je het zeker?

en: You appear to be offline. Connect to the internet to see available BraveNewCloud items.
nl: Je lijkt offline te zijn. Verbind met het internet om de beschikbare BraveNewCloud items te zien.

en: The item failed to download for this reason: %reason%
nl: Het item kon niet downloaden om deze reden:%reden%

en: You are about to reset your license information. Proceed?
nl: Je staat op het punt om je licentie opnieuw in te stellen. Doorgaan?

en: Upload Failed: Not a valid image.
nl: Uploaden mislukt: Geen geldige afbeelding.

en: Click to view theme demo
nl: Klik om thema-demo te bekijken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Directory Problem
nl: Mapprobleem

en: One or more required directories could not be created
nl: Een of meer vereiste mappen konden niet worden gecreëerd

en: Preview Mode Enabled
nl: Previewmodus ingeschakeld

en: Only logged-in admins can see the mobile theme right now. You can change this at any time in %sCore Settings%s under %sDisplay Mode%s.
nl: Alleen ingelogde admins kunnen nu de mobiele thema zien. Je kunt dit op elk gewenst moment wijzigen in %sHoofd-instellingen%s onder %sWeergavemodus%s.

en: Theme Presentation Disabled
nl: Themapresentatie uitgeschakeld

en: No one can see the mobile theme right now. You can change this at any time in %sCore Settings%s under %sDisplay Mode%s.
nl: Niemand kunt nu de mobiele thema zien. Je kunt dit op elk gewenst moment wijzigen in %sHoofd-instellingen%s onder %sWeergavemodus%s.

en: WPtouch Pro prefers pretty permalinks to be enabled within WordPress.
nl: WPtouch Pro heeft liever dat mooie permalinks ingeschakeld zijn in WordPress.

en: WPtouch Pro will not work fully in safe mode.
nl: WPtouch Pro zal niet goed werken in de veilige modus.

en: Extra configuration is required. The plugin must be configured to exclude the user agents that WPtouch Pro uses.
nl: Extra configuratie is vereist. De plugin moet worden geconfigureerd om de gebruikersagenten die gebruuk maken van WPtouch Pro uit te sluiten.

en: Extra configuration is required. Add paths to your active WPtouch Pro theme CSS and Javascript files as files to ignore in WPMinify.
nl: Extra configuratie is vereist. Voeg paden aan je actieve WPtouch Pro thema CSS en Javascriptbestanden toe als bestanden om te negeren in WPMinify.

en: This plugin may not work correctly in WPtouch Pro, and should be disabled in the Plugin Compatibility section.
nl: Deze plugin werkt mogelijk niet goed in WPtouch Pro, en moet worden uitgeschakeld in de Plugin Compatibiliteitssectie.

en: Icon Installation Issue
nl: Icoon-installatie probleem

en: Load more from this collection
nl: Meer van deze verzameling laden

en: Collections
nl: Verzamelingen

en: Options
nl: Opties

en: Show categories as "collections" in menu
nl: Toon categorieën als "verzamelingen" in menu

en: Maximum number of items in categories/collections
nl: Maximum aantal items in categorieën/verzamelingen

en: Animate the featured image on posts
nl: Animeer de beschikbare afbeelding op berichten

en: Header Image
nl: Koptekst afbeelding

en: Displayed behind header on pages and posts without featured images.
nl: Weergegeven achter de koptekst op pagina's en berichten, zonder beschikbare afbeelding.

en: Site Intro
nl: Site intro

en: Displayed on post listing page below site name.
nl: Weergegeven op de overzichtspagina van berichten, onder de naam van de site.

en: %d second ago | %d seconds ago
nl[0]: %d seconde geleden
nl[1]: %d seconden geleden

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uur geleden

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: Desktop Version
nl: Bureaubladversie

en: Switch To Mobile Version
nl: Schakel naar mobiele versie

en: %d queries in %0.1f ms
nl: %d zoekopdrachten in %0.1f mn

en: Default Template
nl: Standaard sjabloon

en: Purge Page Cache
nl: Maak paginacache leeg

en: Enable Infinity Cache
nl: Infinity cache inschakelen

en: Create cache for desktop users
nl: Creëer cache voor desktop gebruikers

en: If you are using another cache plugin such as W3, you can disable this.
nl: Als je een andere cache-plugin zoals W3 gebruikt, kan je deze uitschakelen.

en: Compress output using GZIP
nl: Comprimeer output met GZIP

en: Maximum age of cached content
nl: Maximumleeftijd van de inhoud in de cache

en: Each cached page will automatically be regenerated after this period elapses
nl: Elke pagina in het cachegeheugen wordt automatisch geregenereerd nadat deze periode verloopt

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: Remove stale cache file interval
nl: Verwijder verouderd cachebestand-interval

en: Hourly
nl: Ieder uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Disable caching for any of these matched URL fragments
nl: Cachen voor elk van deze URL-fragmenten diie overeenkomen uitschakelen

en: Add one URL fragment per line, i.e. %s, to not cache pages that contain each URL fragment
nl: Voeg een URL-fragment per regel toe, d.w.z %s, om de pagina's die elk URL-fragment bevatten niet te cachen

en: Content Distribution Network Service
nl: Inhouddistributie netwerkdienst

en: Using a content distribution network (CDN) can significantly enhance the responsiveness of your website.
nl: Het gebruik van een inhouddistributie netwerk (CDN) kan het reactievermogen van je website aanzienlijk verbeteren.

en: Sign-up
nl: Aanmelden

en: Add the URLs you have configured for your CDN, for example http://cdn%d.mysite.com. Add your domain for multisite as well.
nl: Voeg de URLs toe die je voor je CDN hebt geconfigureerd, bijvoorbeeld http://cdn%d.mysite.com. Voeg ook je domein toe voor meerdere locaties.

en: Infinity Cache
nl: Infinity cache

en: An example for this URL is: %s%s%s.
nl: Een voobeeld voor deze URL is: %s%s%s.

en: WPtouch Alternate Mobile Content
nl: WPtouch alternatieve mobiele-inhoud

en: Mobile Content
nl: Mobiele-inhoud

en: Enable mobile content display
nl: Schakel mobiele-inhoud weergave in

en: Login now
nl: Nu inloggen

en: Close
nl: Afsluiten

en: Add Company Name
nl: Bedrijfsnaam toevoegen

en: Add Order Notes
nl: Bestellingsgegevens toevoegen

en: view more products
nl: meer producten bekijken

en: Added to cart
nl: Toegevoegd aan winkelwagen

en: Product Categories
nl: Productcategorieën

en: Recently Viewed
nl: Recent bekeken

en: Site Menu
nl: Site-menu

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Search the store
nl: Zoek in winkel

en: Recent Searches
nl: Recent zoekopdrachten

en: Clear
nl: Wissen

en: Back to blog index
nl: Terug naar blog-index

en: sorting
nl: sorteren

en: filter by
nl: filteren op

en: Read This Post &rsaquo;
nl: Lees dit bericht &rsaquo;

en: Shipping #%d
nl: Verzenden #%d

en: Shipping and Handling
nl: Verpakken en verzenden

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
nl: Gebruik de verzendcalculator om de beschikbare verzendmethodes te bekijken.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
nl: Ga naar de check-out en voer je volledige adres in om te kijken of er verzendmethodes beschikbaar zijn.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
nl: Vul je gegevens in om de beschikbare verzendmethodes te bekijken.

en: There doesn&lsquo;t seem to be any available shipping methods. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nl: Er lijkt geen enkele verzendmethode beschikbaar te zijn. Check je adres nog een keer, of neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: Shipping
nl: Verzendkosten

en: Cart Subtotal
nl: Subtotaal winkelwagen

en:  (taxes estimated for %s)
nl: (geschatte belasting voor %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
nl: Let op: Verzendkosten en belasting worden geschat op%s en worden tijdens de check-out op je factuur en verzendinformatie geüpdatet.

en: Available on backorder
nl: Beschikbaar bij nabestelling

en: Remove this item
nl: Verwijder dit item

en: Update Cart
nl: Winkelwagen updaten

en: Coupon code
nl: Couponcode

en: Apply
nl: Toepassen

en: Proceed to Checkout
nl: Doorgaan naar Check-out

en: edit cart
nl: winkelwagen

en: checkout
nl: check-out

en: No products in the cart.
nl: Geen producten in winkelwagen.

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Checkout
nl: Check-out

en: Free
nl: Gratis

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
nl: Sorry, er blijkt geen verzendmethode voor je locatie (%s) beschikbaar te zijn.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
nl: Als je hulp nodig hebt of een andere regeling wilt treffen, neem dan contact met ons op.

en: Cart Totals
nl: Winkelwagen totalen

en: Cart Discount
nl: Winkelwagen korting

en: [Remove]
nl: [Verwijderen]

en: Order Discount
nl: Bestellingskorting

en: Order Total
nl: Totaal bestelling

en: (Includes %s)
nl: (Inclusief %s)

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure there are no other available methods for your location.
nl: Er zijn geen verzendmethodes gevonden; bereken je verzendkosten opnieuw en voer je land en je postcode in om er zeker van te zijn dat er geen andere verzendmethodes beschikbaar zijn.

en: You must be logged in to checkout.
nl: Je moet zijn ingelogd om uit te checken.

en: Your Order
nl: Je bestelling

en: Edit Items
nl: Items bewerken

en: Shopped here before?
nl: Hier eerder gewinkeld?

en: Enter your login details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
nl: Voer je logingegevens in het tekstvak hier onder in. Als je een nieuwe klant bent, ga dan naar Facturering &amp; Verzend sectie.

en: Totals
nl: Totaal

en: Payment
nl: Betaling

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, er blijkt geen betaalmethode voor je locatie beschikbaar te zijn. Als je hulp nodig hebt of een andere regeling wilt treffen, neem dan contact met ons op.

en: Pay for order
nl: Betalen voor bestelling

en: Ship to a different address?
nl: Naar een ander adres sturen?

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: Total
nl: Totaal

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nl: Vul hierboven je gegevens in om de beschikbare betaalmethodes te bekijken.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, er blijkt geen betaalmethodes voor je locatie beschikbaar te zijn. Als je hulp nodig hebt of een andere regeling wilt treffen, neem dan contact met ons op.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nl: Je browser ondersteunt JavaScript niet, of is uitgeschakeld. Zorg ervoor dat je op de <em>Update Totalen</em> knop klikt, voordat je je bestelling plaatst. Er kan je meer in rekening worden gebracht, als je dat niet doet.

en: Update totals
nl: Update Totalen

en: I  accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
nl: Ik accepteer de <a href="%s" target="_blank">gebruiksrechtovereenkomst &amp; voorwaarden</a>

en: Place order
nl: Plaats bestelling

en: You have received an order from %s. Their order is as follows:
nl: Je hebt een bestelling ontvangen van %s. Hun bestelling is als volgt:

en: Order: %s
nl: Bestelling: %s

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Price
nl: Prijs

en: Customer details
nl: Klantengegevens

en: Email:
nl: E-mail:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
nl: Hallo. Je recente bestelling van %s is voltooid. Je bestellingsgegevens zijn hieronder weergegeven ter referentie:

en: Order:
nl: Bestelling:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
nl: Er is een bestelling voor je geplaatst op %s. Ga om de bestelling te betalen naar de volgende link: %s

en: pay
nl: betalen

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
nl: Bedankt voor het aanmaken van een account op %s. Je gebruikersnaam is <strong>%s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
nl: Je krijgt hier toegang tot het gedeelte van je account: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
nl: Hallo, er is zojuist een notitie aan je bestelling toegevoegd:

en: For your reference, your order details are shown below.
nl: Ter referentie zijn de gegevens van je bestelling hieronder weergegeven.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
nl: Je bestelling is ontvangen en wordt nu verwerkt. Ter referentie zijn de gegevens van je bestelling hieronder weergegeven:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord van het volgende account opnieuw in te stellen:

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een fout was, negeer dan deze e-mail. Dan zal er niets gebeuren.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Om je wachtwoord opnieuw in te stellen, ga je naar het volgende adres:

en: Click here to reset your password
nl: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: This product is no longer available
nl: Dit product is niet meer beschikbaar

en: Order number: %s
nl: Bestellingsnummer: %s

en: Order date: %s
nl: Bestellingsdatum: %s

en: jS F Y
nl: jM D J

en: Your details
nl: Je gegevens

en: Quantity: %s
nl: Hoeveelheid: %s

en: Cost: %s
nl: Kosten: %s

en: No products were found matching your search.
nl: Er zijn geen producten gevonden, die met je zoekopdrachten overeenkomen.

en: No products found which match your selection.
nl: Er zijn geen producten gevonden, die met je keuze overeenkomen.

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
nl: Hallo <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Afmelden</a>).

en: <a href="%s">Edit your password and account details</a>.
nl: <a href="%s">Bewerk je wachtwoord en je accountgegevens</a>.

en: Recent Orders
nl: Recente bestellingen

en: %s for %s item | %s for %s items
nl[0]: %s voor %s item
nl[1]: %s voor %s items

en: Pay
nl: Betalen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: View
nl: Bekijken

en: Download file%s
nl: Download bestand%s

en: Email
nl: E-mail

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: N/A
nl: N.V.T.

en: Shipping Address
nl: Verzendadres

en: Products tagged &ldquo;
nl: Producten gelabeld &ldquo;

en: Search results for &ldquo;
nl: Zoekresultaten voor &ldquo;

en: Error 404
nl: Fout 404

en: Posts tagged &ldquo;
nl: Brichten gelabeld &ldquo;

en: Author:
nl: Auteur:

en: Page
nl: Pagina

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Lost Password?
nl: Wachtwoord kwijt?

en: Store
nl: Winkel

en: Off-Canvas left menu
nl: Off-Canvas linker menu

en: Footer Menu
nl: Voettekst menu

en: Menu shown in the MobileStore footer
nl: Menu getoond in de voettekst van de MobieleWinkel

en: Menu & Cart Background
nl: Menu & Winkelwagen achtergrond

en: Header & Footer Background
nl: Koptekst & voettekst achtergrond

en: Primary Actions & Purchase Flow
nl: Primaire acties & Aankoop flow

en: Highlight Color
nl: Markeerkleur

en: Product Listing
nl: Productoverzicht

en: Number of products shown per page in product listings
nl: Aantal producten dat per pagina in het productoverzicht wordt getoond

en: Product Pagination
nl: Product paginering

en: Use AJAX load more or traditional numbered pagination.
nl: Gebruik AJAX laadt meer of traditioneel genummerde paginering.

en: Use AJAX load more
nl: Gebruik AJAX laadt meer

en: Use numbered pages
nl: Gebruik genummerde pagina's

en: Product Filters
nl: Productfilters

en: Show WooCommerce product filters for
nl: Toon WooCommerce-productfilters voor

en: Site Sidebar
nl: Zijbalk site

en: Show category menu in sidebar
nl: Toon categorieënmenu in zijbalk

en: Show recently viewed products in sidebar
nl: Toon recent bekeken producten in zijbalk

en: Site logo display size
nl: Afmeting weergave logo

en: Short (default)
nl: Kort (standaard)

en: Tall (longer vertically for square logos)
nl: Hoog (verticaal langer voor vierkante logo's)

en: Show site description in large header
nl: Toon beschrijving van site in grotere koptekst

en: Header Ad
nl: Koptekst reclame

en: Footer Ad
nl: Voettekst reclame

en: Pre-content Ad
nl: Reclame voor tonen inhoud

en: Post-content Ad
nl: Reclame tonen na inhoud

en: Mid-content Ad
nl: Reclame tonen middenin inhoud

en: Ignored URLs
nl: Genegeerde URL's

en: Do not show ads on these URLs
nl: Toon op deze URLs geen reclame

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Perform A/B test with secondary advertising unit
nl: Voer A/B test uit met secondaire reclame-unit

en: Primary Advertising Unit
nl: Primaire reclame-unit

en: HTML, CSS and JS are all accepted.
nl: HTML, CSS en JS worden allemaal geaccepteerd.

en: Secondary Advertising Unit
nl: Secondaire reclame-unit

en: If defined, secondary advertising code will be shown 50% of the time.
nl: Indien gedefinieerd, wordt de secondaire reclamecode 50% van de tijd weergegeven.

en: Display on archive/post listings
nl: Weergeven in archief/bericht overzichten

en: Display on single posts
nl: Weergeven op enkele berichten

en: Display on static pages
nl: Weergeven op statische pagina's

en: Display on taxonomy listings
nl: Weergeven in taxonomie overzichten

en: Display in search results
nl: Weergeven in zoekresultaten

en: Minimum characters in post/page to show ad.
nl: Minimum tekens in bericht/pagina om reclame te tonen.

en: We&lsquo;re <em>open</em> every %s %s.
nl: We&lsquo;re <em>zijn</em> van %s %s open.

en: Sorry, we&lsquo;re <em>closed</em> every %s.
nl: Sorry, we&lsquo;re <em>zijn</em> om %s gesloten.

en: Our Location
nl: Onze locatie

en: Our Hours
nl: Onze openingstijden

en: Sunday
nl: Zondag

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Closed
nl: Gesloten

en: Open Homepage Menu
nl: Open menu startpagina

en: Show full menu on Open homepage
nl: Toon volledig menu bij Open startpagina

en: If disabled, only Location & Hours links will be shown
nl: Indien uitgeschakeld, worden alleen de links Location & Uren weergegeven

en: Tagline
nl: Slogan

en: Displayed below your logo on the homepage.
nl: Op de startpagina onder je logo weergegeven.

en: Displayed behind header on pages.
nl: Achter de koptekst op pagina's weergegeven.

en: Location
nl: Locatie

en: Map address
nl: Kaartadres

en: Enter an address and a menu item for 'Our Location' will be shown.
nl: Voer een adres en een menu-item in en 'Onze Locatie' wordt getoond.

en: Call to Action
nl: Aanroep voor actie

en: Show call to action button at bottom of pages
nl: Toon de Aanroep tot actie knop onderaan de pagina

en: Give visitors a one-click action to follow and increase your conversions.
nl: Geef bezoekers een één-klik actie om je gesprekken te volgen te doen toenemen.

en: Button Label
nl: Knoptekst

en: Target URL
nl: Doel-URL

en: Prefix your phone number with "tel:" to allow one-click phone calls.
nl: Zet "tel:" voor je telefoonnummer om één-klik telefoongesprekken toe te staan.

en: Hours
nl: Uren

en: Use built-in Hours feature
nl: Gebuik de ingebouwde Uren-functie

en: Add your hours and the current day's hours will appear on the homepage along with a menu item for 'Our Hours'.
nl: Voeg je uren toe en de uren van vandaag verschijnen op de startpagina samen met het menu-item voor 'Onze uren'.

en: Will show as closed if left blank.
nl: Indien leeg gelaten, wordt het getoond als afgesloten.

en: Let visitors know about holidays, vacations, and other special hours
nl: Laat bezoekers weten over feestdagen, vakanties en andere speciale uren

en: Main branding colour
nl: Belangrijkste merkkleur

en: Local Promotions
nl: Lokale aanbiedingen

en: Enable location detection
nl: Locatie-detectie inschakelen

en: Address on which to center the geofence
nl: Adres waarop de geofence wordt gecentreerd

en: Geofence Radius (in km)
nl: Geofence-radius (in km)

en: Text to show to nearby visitors
nl: Tekst om bezoekers in de buurt te tonen

en: Encoded Location
nl: Gecodeerde locatie

en: External link— open it in the browser?
nl: Externe link— openen in de browser?

en: File link— Do you want to open it in the browser?
nl: Bestandslink— Wil je het in de browser openen?

en: Show WPML language switcher in theme footer
nl: Toon WPML-taalschakelaar in voettekst thema

en: License Expired
nl: Licentie verlopen

en: Your product license has expired. Renew now to continue to receive feature and security updates.
nl: Je productlicentie is verlopen. Hernieuw nu om updates voor functies en beveiliging te blijven ontvangen.

en: License Missing
nl: Licentie ontbreekt

en: This installation of WPtouch Pro is currently unlicensed.
nl: Deze installatie van WPtouch Pro heeft momenteel geen licentie.

en: A new version of WPtouch Pro is available. Renew your license to re-enable product updates.
nl: Er is een nieuwe versie van WPtouch Pro verkrijgbaar. Hernieuw je licentie om product updates te krijgen.

en: A new version of WPtouch Pro is available. Please activate or purchase a license to enable product updates.
nl: Er is een nieuwe versie van WPtouch Pro verkrijgbaar. Activeer of koop een licentie om product updates te krijgen.

en: A new version of WPtouch Pro is available.
nl: Een nieuwe versie van WPtouch Pro is beschikbaar.

en: Theme Update Available
nl: Thema-update beschikbaar

en: One or more updates are available for your installed themes.
nl: Een of meer updates zijn beschikbaar voor je geïnstalleerde thema's.

en: Extension Update Available
nl: Extensie-update beschikbaar

en: One or more updates are available for your installed extensions.
nl: Een of meer updates zijn beschikbaar voor je geïnstalleerde extensies.

en: WPtouch Pro 3 cannot co-exist with WPtouch 1.x. Disable it first in the WordPress Plugins settings.
nl: WPtouch Pro 3 kan niet bestaan naast WPtouch 1.x. Schakel het eerst in de WordPress Plugins instellingen uit.

en: WPtouch Pro 3 cannot co-exist with WPtouch Pro 2.x. Disable it first in the WordPress Plugins settings.
nl: WPtouch Pro 3 kan niet bestaan naast WPtouch Pro 2.x. Schakel het eerst in de WordPress Plugins instellingen uit.

en: WPtouch Pro: Theme &amp; Extension Updates Available
nl: WPtouch Pro: Thema &amp; Extensie updates beschikbaar

en: One or more updates are available for your installed themes and extensions.
nl: Voor je geïnstalleerde thema's en extensies zijn een of meerdere updates beschikbaar.

en: WPtouch Pro: Theme Updates Available
nl: WPtouch Pro: Thema updates beschikbaar

en: WPtouch Pro: Extension Updates Available
nl: WPtouch Pro: Extensie updates beschikbaar

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: %sYour customizations to %s have been saved as a new theme and the original reinstalled for your reference.
nl: %sJe aanpassingen naar %s zijn opgeslagen als een nieuw thema en het origineel is voor jouw referentie opnieuw geïnstalleerd.

en: WPtouch Pro: Some themes or extensions could not be auto-updated. Please check the WPtouch Pro Themes &amp; Extensions page to manually update them.
nl: WPtouch Pro: Sommige thema's of extensies konden niet automatisch worden geüpdatet. Controleer de WPtouch Pro Thema's &amp; Extensies pagina om ze handmatig te updaten.

en: WPtouch Pro: Your themes and extensions have been automatically updated. Thank you for updating WPtouch Pro!
nl: WPtouch Pro: Je thema's en extensies zijn automatisch geüpdatet. Bedankt voor het updaten van WPtouch Pro!

en: Load More Comments&hellip;
nl: Laad meer reacties&hellip;

en: Comments are closed
nl: Reacties zijn gesloten

en: Leave a Reply
nl: Laat een reactie achter

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter voor %s

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
nl: Je moet %singelogd%s zijn om een reactie te plaatsen.

en: Logged in as
nl: Ingelogd als

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Name
nl: Naam

en: E-Mail
nl: E-mailen

en: Publish
nl: Publiceren

en: %d minute
nl: %d minuut

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d minute remaining
nl: %d minuut over

en: %d minutes remaining
nl: %d minuten over

en: Share post
nl: Bericht delen

en: Reading Text Size
nl: Grootte leestekst

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text Sample
nl: Tekstvoorbeeld

en: Collection
nl: Verzameling

en: Posts Tagged
nl: Gelabelde berichten

en: Read Next
nl: Lees volgende

en: Discuss this post
nl: Dit bericht discussiëren

en: View discussion
nl: Bekijk discussie

en: Show comments when reading posts
nl: Toon opmerkingen tijdens het lezen van berichten

en: Comment form will not appear for posts with comments turned off.
nl: Het opmerkingenformulier verschijnt niet bij berichten waarbij opmerkingen is uitgeschakeld.

en: Use featured image as the header background when viewing single posts
nl: Gebruik beschikbare afbeeling als de achtergrondkop als je enekel berichten bekijkt

en: Drop Caps
nl: Decoratieve initialen

en: Use a drop cap at the start of each blog post.
nl: Gebruik een decoratief initiaal aan het begin van elk blogbericht.

en: Off-canvas menu for Prose
nl: Off-canvas menu voor Prose

en: Responsive Images
nl: Responsieve afbeeldingen

en: Include desktop optimizations for mobile devices
nl: Inclusief desktopoptimalisaties voor mobiele apparaten

en: Normally only images on mobile are optimized
nl: Gewoonlijk worden alleen afbeeldingen op een mobiel geoptimaliseerd

en: Performance preference
nl: Prestatievoorkeur

en: Optimize for page speed
nl: Optimaliseren voor paginasnelheid

en: Optimize for quality
nl: Optimaliseren voor kwaliteit

en: Call Us
nl: Bel ons

en: Toggle Menu
nl: Wissel menu

en: Site Menu (Pulldown)
nl: Sitemenu (vervolgkeuzelijst)

en: Pull-down menu at top of pages
nl: Uitschuifbaarmenu aan de bovenkant van pagina's

en: Front Page Menu
nl: Voorpagina Menu

en: Displayed below front page menu and content
nl: Weergegeven onder voorpagina menu en inhoud

en: Enable search on blog pages
nl: Zoeken inschakelen op blogpagina's

en: Homepage Call Us
nl: Homepagina bel ons

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Enter a phone number and a homepage menu item for 'call us' will be shown.
nl: Voer een telefoonnummer in en een homepagina menu-item voor 'bel ons' zal worden getoond.

en: Homepage Location
nl: Homepagina locatie

en: Enter an address and a homepage menu item for 'Our Location' will be shown.
nl: Voer een adres in en een homepagina menu-item voor 'Onze Locatie' zal getoond worden.

en: Front Page Content
nl: Voorpagina Inhoud

en: Front page alternate content
nl: Voorpagina alternatieve inhoud

en: Shows above the front page menu (if enabled), HTML allowed.
nl: Wordt getoond boven het voorpagina menu (indien ingeschakeld), HTML is toegestaan.

en: Add a light noise effect to the drop-down menu and theme background
nl: Voeg een zacht geluidseffect toe op het vervolgkeuzemenu en de thema-achtergrond

en: 404 Not Found
nl: 404 niet gevonden

en: The post or page you requested is no longer available.
nl: Het bericht of opgevraagde pagina is niet meer beschikbaar.

en: Back to %s
nl: Terug naar %s

en: &laquo; previous in gallery
nl: &laquo; vorige in galerij

en: next in gallery &raquo;
nl: volgende in galerij &raquo;

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Comment Error
nl: Reactiefout

en: Please enter all fields correctly to post a comment.
nl: Gelieve alle velden juist in te voeren om een reactie te plaatsen.

en: Go back
nl: Ga terug

en: Your comment is awaiting moderation
nl: Je reactie wacht op moderatie

en: Reply
nl: Antwoorden

en: mobile
nl: mobiel

en: Service
nl: Dienst

en: Choose a service
nl: Kies een service

[ctx: Refers to a custom advertising service]
en: Custom
nl: Aangepast

en: Publisher ID
nl: Uitgever-ID

en: Slot ID
nl: Slot-ID

en: Code Type
nl: Code-type

en: Custom Ads
nl: Aangepaste advertenties

en: Mobile advertising script
nl: Mobiel reclame-script

en: Ad Presentation
nl: Advertentie presentatie

en: Theme location
nl: Themalocatie

en: In the header
nl: In de koptekst

en: Above the page content
nl: Boven de pagina-inhoud

en: Below the page content
nl: Onder de pagina-inhoud

en: Active Pages
nl: Actieve pagina's

en: Blog listings
nl: Bloglijsten

en: Single posts
nl: Enkele berichten

en: Static pages
nl: Statische pagina's

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Loading
nl: Wordt geladen

en: Theme Preview
nl: Thema-preview

en: Reload
nl: Herladen

en: Custom Post Support
nl: Aangepaste berichtondersteuning

en: Enable custom post-type support
nl: Aangepaste berichttype ondersteuning inschakelen

en: Custom Post Types
nl: Aangepaste berichttypes

en: Featured Slider
nl: Aanbevolen schuifbalk

en: Enable featured slider
nl: Aanbevolen schuifbalk inschakelen

en: Requires at least 2 entries to contain featured images
nl: Vereist minstens 2 items om aanbevolen afbeeldingen te bevatten

en: Maximum number of posts
nl: Maximum aantal berichten

en: 3 posts
nl: 3 berichten

en: 5 posts
nl: 5 berichten

en: 10 posts
nl: 10 berichten

en: Automatically slide
nl: Automatisch schuiven

en: Continuously slide
nl: Blijf schuiven

en: Grayscale images (CSS 3 effect)
nl: Grijsschaalafbeeldingen (CSS 3 effect)

en: Featured slider images will be in grayscale for devices that support CSS filters.
nl: Aanbevolen schuifbalk-afbeeldingen zullen in grijsschaal zijn voor apparaten die CSS filters ondersteunen.

en: Featured slider posts also show in listings
nl: Aanbevolen schuifbalk berichen worden ook in lijsten getoond

en: Slide transition speed
nl: Schuifovergang snelheid

en: Slow
nl: Langzaam

en: Normal
nl: Normaal

en: Fast
nl: Snel

en: Show latest posts
nl: Toon laatste berichten

en: Show posts from a specific tag
nl: Toon berichten van een specifieke tag

en: Show posts from a specific category
nl: Toon berichten uit een bepaalde categorie

en: Show posts from a specific post type
nl: Toon berichten van een specifiek type berichten

en: Show only specific posts or pages
nl: Toon alleen specifieke berichten of pagina's

en: Only this tag
nl: Alleen deze tag

en: Enter the tag/category slug name
nl: Voer de label/categorie slugnaam in

en: Only this category
nl: Alleen deze categorie

en: Only this post type
nl: Alleen dit type berichten

en: Comma-separated list of post/page IDs
nl: Door komma's gescheiden lijst van de bericht/pagina-id's

en: Browser Fonts
nl: Browserlettertypen

en: Typography
nl: Typografie

en: Font style
nl: Letterstijl

en: Choose a Google font pairing designed for this theme, or default browser fonts.
nl: Kies een Google-lettertype koppeling ontworpen voor dit thema, of standaard browserlettertypen.

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Log In
nl: Inloggen

en: Lost password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Account Username
nl: Account gebruikersnaam

en: Account Password
nl: Account wachtwoord

en: Login Form
nl: Login-formulier

en: Use fly-in login form
nl: Gebruik fly-in login formulier

en: Will add login links and allow mobile visitors to login to your website from mobile devices
nl: Wij zullen login links toevoegen en mobiele bezoekers toelaten om in te loggen op je website vanaf mobiele apparaten

en: Show "Sign-up" and "Lost Password?" links
nl: Geef "Aanmelden" en "Vergeten wachtwoord?" links weer

en: Video Handling
nl: Behandeling van video

en: CSS only (HTML5 videos)
nl: Alleen CSS (HTML5 videos)

en: FitVids Method
nl: FitVids methode

en: Fluid-Width Method
nl: Fluid-Width methode

en: Related Posts
nl: Gerelateerde berichten

en: Enable display of related content on single posts
nl: Weergave van gerelateerde content op enkele berichten inschakelen

en: Ignore tags when identifying related posts
nl: Negeer labels bij het identificeren van gerelateerde berichten

en: Maximum number of related posts to show
nl: Maximum aantal van gerelateerde berichten om te tonen

en: Share
nl: Delen

en: Mail
nl: E-mailen

en: Sharing
nl: Delen

en: Show sharing links
nl: Toon links voor te delen

en: Will show Facebook, Twitter, Google+ and Email buttons on single posts.
nl: Zal Facebook, Twitter, Google+ and E-mail knoppen op enkele breichten tonen.

en: Show sharing links on pages
nl: Toon deellinks op pagina's

en: Will show Facebook, Twitter, Google+ and Email buttons on pages as well as single posts.
nl: Facebook, Twitter, Google+ en e-mail knoppen zullen worden getoond op pagina's en enkele berichten.

en: Sharing links location
nl: Locatie van links voor te delen

en: Above post content
nl: Boven berichtinhoud

en: Below post content
nl: Onder berichtinhoud

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Theme colors
nl: Thema-kleuren

en: Social network colors
nl: Sociaal netwerk kleuren

en: Footer Social Links
nl: Voettekst Sociale Links

en: Full URL to your Facebook page
nl: Volledige URL naar je Facebook pagina

en: Full URL to your Twitter profile
nl: Volledige URL naar je Twitter-profiel

en: Full URL to your Google+ profile
nl: Volledige URL naar je Google+ profiel

en: Full URL to your Instagram profile
nl: Volledige URL naar je Instagramprofiel

en: Full URL to your Tumblr profile
nl: Volledige URL naar je Tumblrprofiel

en: Full URL to your Pinterest page
nl: Volledige URL naar je Pinterest pagina

en: Full URL to your Vimeo page
nl: Volledige URL naar je Vimeo pagina

en: Full URL to your %s profile
nl: Volledige URL voor je %s profiel

en: Full URL to your LinkedIn profile
nl: Volledige URL naar je LinkedIn-profiel

en: Full URL to your Yelp profile
nl: Volledige URL naar je Yelp-profiel

en: E-Mail address
nl: E-mailadres

en: Full URL to your RSS feed
nl: Volledige URL naar je RSS-feed

en: %d by %d pixels (PNG)
nl: %d met %d pixels (PNG)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Twitter account to use for Tweet display
nl: Twitter-account om te gebruiken voor Tweet weergave

en: Enable iOS Web-App Mode
nl: Schakel iOS Web-App Modus in

en: Enable persistence
nl: Persistentie inschakelen

en: Loads the last visited URL for visitors on open.
nl: Laadt de laatst bezochte URL voor bezoekers op openen.

en: URLs to ignore in Web-App Mode
nl: URL's om te negeren in de Web-App modus

en: Notice Message
nl: Kennisgevingsbericht

en: Show a notice message for iPhone, iPod touch & iPad visitors about my Web-App
nl: Toon een mededelingsbericht voor iPhone, iPod touch en iPad bezoekers over my Web-App

en: WPtouch shows a notice bubble on 1st visit letting users know about your Web-App enabled website on iOS devices.
nl: WPtouch toont een berichtmelding op je 1e bezoek om gebruikers te laten weten over je Web-App ingeschakelde website op iOS-apparaten.

en: Notice message contents
nl: Melding berichtinhoud

en: [icon] is used to display the appropriate bookmark icon for your device. Do not remove it from your message.
nl: [icon] wordt gebruikt om het juiste bladwijzerpictogram op jouw toestel weer te geven. Verwijder het niet uit je bericht.

en: the notice message will be shown again for visitors
nl: De berichtmelding zal opnieuw getoond worden voor bezoekers

en: 1 day until
nl: 1 dag tot

en: 7 days until
nl: 7 dagen tot

en: 1 month until
nl: 1 maand tot

en: Every time
nl: Iedere keer

en: iPhone Startup Screen
nl: iPhone startscherm

en: Retina iPhone Startup Screen
nl: Retina iPhone startscherm

en: iPhone 5 Startup Screen
nl: iPhone 5 startscherm

en: iPhone 6 Startup Screen
nl: iPhone 6 beginscherm

en: iPhone 6+ Startup Screen
nl: iPhone 6+ beginscherm

en: iPad Mini and iPad Startup Screens
nl: iPad Mini en iPad startschermen

en: Retina iPad Startup Screens
nl: Retina iPad opstartschermen

en: Media Handling
nl: Mediaverwerking

en: Web-App Mode
nl: Web-appmodus

en: Bookmark Icons
nl: Favoriet iconen

en: Advertising
nl: Reclame

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Language:
nl: Taal:

en: Install this Web-App on your home screen: tap [icon] then "Add to Home Screen"
nl: Installeer deze Web-App op je beginscherm: tik [icon] dan op "Toevoegen aan Beginscherm"

en: Number of posts in post listings
nl: Aantal berichten in berichtlijsten

en: Overrides the WordPress Reading settings for "Blog pages show at most"
nl: Overschrijft de WordPress lezingsinstellingen voor "Blogpagina's tonen op de meeste"

en: Excluded categories
nl: Uitgesloten categorieën

en: Comma separated by category name
nl: Door komma's gescheiden op categorienaam

en: Excluded tags
nl: Uitgesloten tags

en: Comma separated by tag name
nl: Door komma's gescheiden op tagnaam

en: Allow nested comment replies from mobile visitors
nl: Sta geneste toe van mobiele bezoekers van reacties op berichten

en: Will show a Reply link after each comment
nl: Toont een Antwoorden-link na elke opmerking

en: Show comments on pages
nl: Toon reacties op pagina's

en: Overrides the WordPress settings for showing comments on pages.
nl: Overschrijft de WordPress instellingen voor het tonen van reacties op pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Icon Title
nl: Icoontitel

en: Icon title
nl: Icoontitel

en: When visitors bookmark your website, this will be the title shown.
nl: Wanneer bezoekers je website als favoriet opslaan, zal dit de getoonde titel zijn.

en: Theme Colors
nl: Thema-kleuren

en: (Scaled by themes to fit logo areas as needed)
nl: (Geschaald door thema's om in logo-gebieden te passen indien nodig)

en: Site Logo
nl: Site-logo

en: Enter your app's %sApp Store ID%s
nl: Voeg de %sApp Store ID%s van je app in

en: Your app's unique identifier. Find your ID from the iTunes Link Maker: Search for your app. In the link it provides, your app ID is the nine-digit number in between id and ?mt. For example Angry Birds's ID is 343200656.
nl: De unieke identificatiecode van je app. Zoek je ID bij de iTunes Link Maker: Zoek naar je app. In de link die je ontvangt, is je app ID het negen-cijferig getal tussen id en ?mt. Bijvoorbeeld; het ID van Angry Birds is 343200656.

en: Theme Footer
nl: Thema voettekst

en: Custom footer content (HTML is allowed)
nl: Aangepaste voettekstinhoud (HTML is toegestaan)

en: You can add custom footer content that will be displayed below the switch link.
nl: Je kunt aangepaste voettekst-inhoud toevoegen die onder de schakellink getoond zal worden.

en: search results for '%s'
nl: zoekresultaten voor '%s'

en: %sCategories &rsaquo;%s %s
nl: %sCategorieën &rsaquo;%s %s

en: Archives &rsaquo; %s
nl: Archieven &rsaquo; %s

en: Load more from this category
nl: Laad meer uit deze categorie

en: Load more tagged like this
nl: Laad meer die getagd zijn zoals deze

en: Load more from this day
nl: Laad meer van deze dag

en: Load more from this month
nl: Laad meer van deze maand

en: Load more from this year
nl: Laad meer van dit jaar

en: Load more in this section
nl: Laad meer in deze sectie

en: Load more entries
nl: Laad meer items

en: Post
nl: Bericht

note: Description of the plugin/theme
en: The easy way to create great mobile experiences with your WordPress website.
nl: De gemakkelijke manier om geweldige mobiele ervaringen te creëren met je WordPress website.
