Breadcrumb NavXT - en to nl translation catalogue (111 entries)

en: Insufficient privileges to proceed.
nl: Onvoldoende machtigingen om door te gaan.

en: <a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%">
nl: <a title="Ga naar de eerste pagina van zoekresultaten voor %title%." href="%link%">

en: Settings
nl: Instellingen

en: All of your current Breadcrumb NavXT settings will be overwritten with the default values. Are you sure you want to continue?
nl: Alle huidige Breadcrumb NavXT instellingen zullen worden overschreven met de standaard waardes. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: All of your current Breadcrumb NavXT settings will be overwritten with the imported values. Are you sure you want to continue?
nl: Alle huidige Breadcrumb NavXT instellingen zullen worden overschreven met de geïmporteerde waardes. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: Warning, your version of Breadcrumb NavXT does not match the version supported by this administrative interface. As a result, settings may not work as expected.
nl: Waarschuwing: jouw versie van Breadcrumb NavXT komt niet overeen met de versie die ondersteund wordt door deze beheerinterface. Het kan zijn dat de instellingen daardoor niet naar behoren werken.

en: Your Breadcrumb NavXT Administration interface version is
nl: Jouw Breadcrumb NavXT beheerinterface-versie is

en: Your Breadcrumb NavXT version is
nl: Jouw Breadcrumb NavXT versie is

en: Breadcrumb NavXT Settings
nl: Breadcrumb NavXT instellingen

en: Tips for the settings are located below select options. Please refer to the %sdocumentation%s for more information.
nl: Tips voor de instellingen staan onder de te selecteren opties. Raadpleeg de %sdocumentation%s voor meer informatie.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
nl: Ga naar de online documentatie van Breadcrumb NavXT.

en: General
nl: Algemeen

en: Breadcrumb Separator
nl: Scheidingsteken

en: Placed in between each breadcrumb.
nl: Geplaatst tussen iedere pagina in het pad.

en: Breadcrumb Max Title Length
nl: Maximale titellengte per padonderdeel.

en: Home Breadcrumb
nl: Home-pagina in pad

en: Place the home breadcrumb in the trail.
nl: Plaats de home-pagina in het pad.

en: Home Title:
nl: Home-titel:

en: Home Prefix
nl: Home-voorvoegsel

en: Home Suffix
nl: Home-achtervoegsel

en: Home Anchor
nl: Home-link

en: The anchor template for the home breadcrumb.
nl: De linkvorm voor de home-pagina in het pad.

en: Blog Anchor
nl: Blog-link

en: The anchor template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
nl: De linkvorm voor de blog-pagina in het pad. Alleen gebruikt wanneer de startpagina statisch is.

en: Current Item
nl: Huidig item

en: Link Current Item
nl: Link naar huidig item

en: Yes
nl: Ja

en: Current Item Prefix
nl: Huidig item voorvoegsel

en: This is always placed in front of the last breadcrumb in the trail, before any other prefixes for that breadcrumb.
nl: Dit wordt altijd geplaatst voor het laatste item in het pad, en voor enig ander voorvoegsel voor dat item.

en: Current Item Suffix
nl: Huidig item achtervoegsel

en: This is always placed after the last breadcrumb in the trail, and after any other prefixes for that breadcrumb.
nl: Dit wordt altijd geplaatst achter het laatste item in het pad, en achter enig ander voorvoegsel voor dat item.

en: Current Item Anchor
nl: Huidig item link

en: The anchor template for current item breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor een huidig item in het pad.

en: Paged Breadcrumb
nl: Ingedeeld pad-item

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
nl: Voeg de ingedeelde pagina toe aan het pad.

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
nl: Geeft aan dat de gebruiker op een andere pagina is dan de eerste ingedeelde pagina of het eerste ingedeelde bericht.

en: Paged Prefix
nl: Ingedeeld voorvoegsel

en: Paged Suffix
nl: Ingedeeld achtervoegsel

en: Posts &amp; Pages
nl: Berichten &amp; pagina's

en: Post Prefix
nl: Bericht-voorvoegsel

en: Post Suffix
nl: Bericht-achtervoegsel

en: Post Anchor
nl: Bericht-link

en: The anchor template for post breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor een bericht in het pad.

en: Post Taxonomy Display
nl: Tonen bericht rangschikking

en: Show the taxonomy leading to a post in the breadcrumb trail.
nl: Toon de rangschikking naar een bericht in het pad.

en: Post Taxonomy
nl: Bericht-rangschikking

en: Categories
nl: Categorieën

en: The taxonomy which the breadcrumb trail will show.
nl: De rangschikking die het pad laat zien.

en: Page Prefix
nl: Pagina-voorvoegsel

en: Page Suffix
nl: Pagina-achtervoegsel

en: Page Anchor
nl: Pagina-link

en: The anchor template for page breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor pagina's in het pad.

en: Attachment Prefix
nl: Aanhangsel-voorvoegsel

en: Attachment Suffix
nl: Aanhangsel-achtervoegsel

en: Category Prefix
nl: Categorie-voorvoegsel

en: Applied before the anchor on all category breadcrumbs.
nl: Gebruikt voor de link van alle categorieën in het pad.

en: Category Suffix
nl: Categorie-achtervoegsel

en: Applied after the anchor on all category breadcrumbs.
nl: Gebruikt na de link van alle categorieën in het pad.

en: Category Anchor
nl: Categorie-link

en: The anchor template for category breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor categorieën in het pad.

en: Archive by Category Prefix
nl: Archief op categorie voorvoegsel

en: Applied before the title of the current item breadcrumb on an archive by cateogry page.
nl: Gebruikt voor de titel van het huidige item in het pad, in een archiefpagina op categorie.

en: Archive by Category Suffix
nl: Archief op categorie achtervoegsel

en: Applied after the title of the current item breadcrumb on an archive by cateogry page.
nl: Gebruikt na de titel van het huidige item in het pad, in een archiefpagina op categorie.

en: Tag Prefix
nl: Tag-voorvoegsel

en: Applied before the anchor on all tag breadcrumbs.
nl: Gebruikt voor de link van alle tags in het pad.

en: Tag Suffix
nl: Tag-achtervoegsel

en: Applied after the anchor on all tag breadcrumbs.
nl: Gebruikt na de link van alle tags in het pad.

en: Tag Anchor
nl: Tag-link

en: The anchor template for tag breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor alle tags in het pad.

en: Archive by Tag Prefix
nl: Archief op tag voorvoegsel

en: Applied before the title of the current item breadcrumb on an archive by tag page.
nl: Gebruikt voor de titel van het huidige item in het pad, in een archiefpagina op tag.

en: Archive by Tag Suffix
nl: Archief op tag achtervoegsel

en: Applied after the title of the current item breadcrumb on an archive by tag page.
nl: Gebruikt na de titel van het huidige item in het pad, in een archiefpagina op tag.

en: Date Archives
nl: Archief op datum

en: Archive by Date Prefix
nl: Archief op datum voorvoegsel

en: Applied before the anchor on all date breadcrumbs.
nl: Gebruikt voor de link van alle datums in het pad.

en: Archive by Date Suffix
nl: Archief op datum achtervoegsel

en: Applied after the anchor on all date breadcrumbs.
nl: Gebruikt na de link van alle datums in het pad.

en: Date Anchor
nl: Datum-link

en: The anchor template for date breadcrumbs.
nl: De linkvorm voor datums in het pad.

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Author Prefix
nl: Auteur-voorvoegsel

en: Author Suffix
nl: Auteur-achtervoegsel

en: Author Display Format
nl: Afbeeldingswijze auteur

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
nl: display_name gebruikt de naam die gespecificeerd is in "Display name publicly as" in het gebruikersprofiel. De andere namen corresponderen met de opties in het gebruikersprofiel.

en: Search Prefix
nl: Zoek-voorvoegsel

en: Search Suffix
nl: Zoek-achtervoegsel

en: Search Anchor
nl: Zoek-link

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
nl: De linkvorm voor zoekresultaten in het pad. Alleen gebruikt wanneer de zoekresultaten meerdere pagina's beslaan.

en: 404 Title
nl: 404-titel

en: 404 Prefix
nl: 404-voorvoegsel

en: 404 Suffix
nl: 404-achtervoegsel

en: Save Changes
nl: Wijzingingen opslaan

en: Import/Export/Reset Settings
nl: Import/Export/Reset instellingen

en: Import Breadcrumb NavXT settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default Breadcrumb NavXT settings.
nl: Importeer Breadcrumb NavXT instellingen van een XML-bestand, exporteer de huidige instellingen naar een XML-bestand, of herstel de standaard instellingen van Breadcrumb NavXT.

en: Settings File
nl: Instellingenbestand

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
nl: Selecteer een XML-bestand waarvan de instellingen ge-upload en geïmporteerd moeten worden.

en: Importing settings from file failed.
nl: Import van instellingen is mislukt.

en: The Breadcrumb NavXT settings were successfully imported from file.
nl: De Breadcrumb NavXT instellingen zijn succesvol geïmporteerd.

en: The Breadcrumb NavXT settings were reset to the default values.
nl: The Breadcrumb NavXT instellingen zijn ge-reset naar de standaard waardes.

en: <a title="Go to %title%." href="%link%">
nl: <a title="Ga naar %title%." href="%link%">

en: <a title="Reload the current page." href="%link%">
nl: <a title="Ververs de huidige pagina." href="%link%">

en: Search results for &#39;
nl: Zoekresultaten voor &#39;

en: <a title="Go to the %title% tag archives." href="%link%">
nl: <a title="Ga naar het archief van tag %title%." href="%link%">

en: Articles by:
nl: Artikelen van:

en: <a title="Go to the %title% category archives." href="%link%">
nl: <a title="Ga naar het archief van categorie %title%." href="%link%"

en: Archive by category &#39;
nl: Archief van categorie &#39;

en: Archive by tag &#39;
nl: Archief van tag &#39;

en: <a title="Go to the %title% archives." href="%link%">
nl: <a title="Ga naar het archief van %title%." href="%link%">

en: Untagged
nl: Zonder tag
