Network Admin - en to uk translation catalogue (314 entries)

[ctx: theme]
note: translators: 1: theme name, 2: theme author
en: %1$s by %2$s
uk: %1$s від %2$s

note: translators: %s: edit page url
en: User added. <a href="%s">Edit user</a>
uk: Користувача додано. <a href="%s">Редагувати користувача</a>

note: translators: 1: wp-config.php
en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
uk: Цей унікальний ключ автентифікації також відсутній у вашому файлі %s.

note: translators: 1: wp-config.php
en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
uk: Ці унікальні ключі автентифікації також відсутні у вашому файлі %s.

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
uk: Адміністратор сайту

en: Only lowercase letters (a-z), numbers, and hyphens are allowed.
uk: Дозволено тільки маленькі латинські букви (a-z), цифри, та дефіси.

note: translators: 1: site url 2: host name 3. www
en: We recommend you change your siteurl to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
uk: Рекомендовано змінити адресу сайту на %1$s перед увімкненням мережі. Буде можливо відвідувати ваш сайт використовуючи префікс %3$s з такою адресою як %2$s, але будь-які посилання не будуть мати префіксу %3$s.

note: translators: %s: host name
en: The internet address of your network will be %s.
uk: Інтернет адреса вашої мережі буде %s.

note: translators: 1: localhost 2: localhost.localdomain
en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
uk: Через те, що ви використовуєте %1$s, сайти вашої мережі WordPress мусять використовувати піддиректорії. Подумайте про використання %2$s, якщо ви бажаєте використовувати піддомени.

note: translators: 1: wp-config.php 2: .htaccess translators: 1: wp-config.php 2: web.config
en: We recommend you back up your existing %1$s and %2$s files.
uk: Рекомендовано зробити резервні копії існуючих файлів %1$s та %2$s.

note: translators: 1: wp-config.php
en: We recommend you back up your existing %s file.
uk: Рекомендовано зробити резервну копію існуючого файлу %s.

note: translators: 1: wp-config.php 2: location of wp-config file
en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
uk: Додайте наступне до свого файлу %1$s у %2$s <strong>над</strong> рядком <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:

note: translators: 1: mod_rewrite, 2: mod_rewrite documentation URL, 3: Google search for mod_rewrite
en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
uk: Якщо %1$s вимкнено, зверніться до свого адміністратора з проханням увімкнути цей модуль, або перегляньте <a href="%2$s">документацію Apache</a> чи <a href="%3$s">інші джерела</a> для допомоги.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
uk: Будь ласка, оберіть чи ви хочете, щоби сайти вашої мережі WordPress використовували піддомени чи піддиректорії.

en: You cannot change this later.
uk: Ви не зможете змінити це пізніше.

en: Archived
uk: Заархівовано

[ctx: site]
en: Spam
uk: Спам

en: Deleted
uk: Видалено

en: Mature
uk: Для&nbsp;дорослих

en: No sites found.
uk: Сайтів не знайдено.

[ctx: site]
en: Mark as Spam
uk: Позначити як спам

[ctx: site]
en: Not Spam
uk: Не спам

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

[ctx: site]
en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Never
uk: Ніколи

en: Unarchive
uk: Розархівувати

[ctx: verb; site]
en: Archive
uk: Архівувати

en: No themes found.
uk: Тем не знайдено.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
uk: Схоже, зараз у вас немає жодної теми.

en: Theme
uk: Тема

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Дозволена <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Дозволені <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Дозволені <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Заборонена <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Заборонені <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Заборонені <span class="count">(%s)</span>

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Пошкоджена <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Пошкоджені <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Пошкоджені <span class="count">(%s)</span>

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Network Disable
uk: Вимкнути мережу сайтів

note: translators: %s: theme name
en: Enable %s
uk: Увімкнути %s

note: translators: %s: theme name
en: Network Enable %s
uk: Увімкнути для мережі %s

note: translators: %s: theme name
en: Disable %s
uk: Вимкнути %s

note: translators: %s: theme name
en: Network Disable %s
uk: Вимкнути для мережі %s

note: translators: %s: theme name
en: Open %s in the Theme Editor
uk: Відкрити %s у Редакторі тем.

en: Broken Theme:
uk: Пошкоджена тема:

note: translators: %s: theme name
en: Visit %s homepage
uk: Відвідати домашню сторінку %s

en: Visit Theme Site
uk: Перейти на сайт теми

[ctx: user]
en: Mark as Spam
uk: Позначити як спамера

[ctx: user]
en: Not Spam
uk: Не спам

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Суперадміністратор <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Суперадміністратори <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Суперадміністратори <span class="count">(%s)</span>

[ctx: user]
en: Registered
uk: Зареєстрований

note: translators: %s: port number
en: You cannot use port numbers such as %s.
uk: Ви не можете використовувати такі номери портів як %s.

note: translators: %s: mod_rewrite
en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що модуль Apache %s встановлено, так як він буде використаний у кінці встановлення.

note: translators: %s: mod_rewrite
en: It looks like the Apache %s module is not installed.
uk: Схоже модуль Apache %s не встановлено.

en: A password reset link will be sent to the user via email.
uk: Посилання на скидання паролю буде надіслане користувачу по e-mail.

note: translators: 1: NOBLOGREDIRECT 2: wp-config.php
en: If registration is disabled, please set %1$s in %2$s to a URL you will redirect visitors to if they visit a non-existent site.
uk: Якщо реєстрація вимкнена, будь ласка, встановіть для %1$s у %2$s адресу URL, до якої ви хочете переадресовувати відвідувачів, якщо вони відвідають неіснуючий сайт.

en: Site users list navigation
uk: Навігація по списку користувачів сайту

en: Site users list
uk: Список користувачів сайту

en: Sites list navigation
uk: Навігація по списку сайтів

en: Sites list
uk: Список сайтів

en: Themes list navigation
uk: Навігація по списку тем

note: translators: 1: WP_ALLOW_MULTISITE 2: wp-config.php
en: You must define the %1$s constant as true in your %2$s file to allow creation of a Network.
uk: Ви мусите встановити константу %1$s як "true" у своєму файлі %2$s, щоби дозволити створення Мережі сайтів.

en: The domain or path entered conflicts with an existing username.
uk: Введений домен або шлях конфліктує з існуючим іменем користувача.

en: Filter site themes list
uk: Фільтрувати список тем сайту

en: Site themes list navigation
uk: Навігація по списку тем сайту

en: Site themes list
uk: Список тем сайту

en: Filter site users list
uk: Фільтрувати список користувачів сайту

en: You are about to mark the site %s as mature.
uk: Ви збираєтеся позначити сайт %s як сайт для дорослих.

en: You are about to mark the site %s as not mature.
uk: Ви збираєтеся скасувати позначку "для дорослих" сайту %s.

en: The requested action is not valid.
uk: Запитувана дія невірна.

en: You are about to delete the site %s.
uk: Ви збираєтеся деактивувати сайт &laquo;%s&raquo;

en: You are about to mark the site %s as spam.
uk: Ви збираєтеся позначити сайт &laquo;%s&raquo; як спам.

en: You are about to unspam the site %s.
uk: Ви збираєтеся позначити сайт &laquo;%s&raquo; як не спам.

en: You are about to archive the site %s.
uk: Ви збираєтеся заархівувати сайт &laquo;%s&raquo;.

en: You are about to unarchive the site %s.
uk: Ви збираєтеся розархівувати сайт &laquo;%s&raquo;.

en: You are about to deactivate the site %s.
uk: Ви збираєтеся вимкнути сайт %s.

en: You are about to activate the site %s.
uk: Ви збираєтеся увімкнути сайт %s.

en: The requested site does not exist.
uk: Запитуваний сайт не існує.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Upgrade Network</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Документація по оновленню мережі</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Документація про користувачів мережі</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Документація про екран «Мережа»</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Документація по управлінню мережею</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Документація про керування сайтами</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Документація про створення мережі</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Документація про теми мережі</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
uk: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Документація по параметрах мережі</a>

note: translators: 1: site url, 2: server error message
en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
uk: Увага! Виникла проблема з оновленням %1$s. Ваш сервер не може зв’язатися з сайтами, які на ньому працюють. Помилка: %2$s

en: Delete Themes
uk: Видалити теми

en: Yes, delete these themes
uk: Так, видалити ці теми

en: %s theme deleted. | %s themes deleted.
uk[0]: Видалено %s тему.
uk[1]: Видалено %s теми.
uk[2]: Видалено %s тем.

en: %s theme enabled. | %s themes enabled.
uk[0]: Увімкнено %s тему.
uk[1]: Увімкнено %s теми.
uk[2]: Увімкнено %s тем.

en: %s theme disabled. | %s themes disabled.
uk[0]: Вимкнено %s тему.
uk[1]: Вимкнено %s теми.
uk[2]: Вимкнено %s тем.

en: Are you sure you wish to delete this theme?
uk: Ви впевнені що хочете видалити цю тему?

en: These themes may be active on other sites in the network.
uk: Ці теми можуть використовуватися на інших сайтах мережі.

en: You are about to remove the following themes:
uk: Ви видаляєте наступні теми:

en: Enable menus
uk: Увімкнути меню

en: Set site attributes
uk: Задати атрибути сайту

en: Allowed file types. Separate types by spaces.
uk: Дозволені типи файлів. Розділяйте типи пробілами.

en: Size in kilobytes
uk: Розмір в кілобайтах

en: New registrations settings
uk: Налаштування нових реєстрацій

note: translators: 1: a filename like .htaccess. 2: a file path.
en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
uk: Додати наступне до свого файлу %1$s, що знаходиться у %2$s, <strong>замінюючи</strong> інші правила WordPress:

en: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Support Forums</a>
uk: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Форуми підтримки</a>

en: Confirm your action
uk: Підтвердіть вашу дію

en: This email address will receive notifications. Registration and support emails will also come from this address.
uk: На цю адресу будуть приходити повідомлення. З цієї адреси також будуть відправлятися реєстраційні та службові повідомлення.

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to their Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
uk: При наведенні курсору на будь-якого користувача зі списку з'являється посилання для редагування. Посилання "Редагувати" ліворуч веде на сторінку редагування профілю користувача; посилання "Редагувати" праворуч від будь-якої назви сайту веде до розділу "Редагувати сайт" відповідного сайту.

en: To add a new user, <strong>click Create a New User</strong>.
uk: Щоб додати нового користувача, <strong>натисніть &laquo;Створити нового користувача&raquo;</strong>.

en: To add a new site, <strong>click Create a New Site</strong>.
uk: Щоб додати новий сайт, <strong>натисніть &laquo;Створити новий сайт&raquo;</strong>.

en: To search for a user, <strong>enter an email address or username</strong>. Use a wildcard to search for a partial username, such as user&#42;.
uk: Для пошуку користувача, <strong>введіть його ім'я користувача або e-mail</strong>. Використовуйте маску, щоб знайти частковий збіг, наприклад, user&#42;.

en: To search for a site, <strong>enter the path or domain</strong>.
uk: Щоб знайти сайт, <strong>введіть шлях або домен</strong>.

en: Options saved.
uk: Параметри збережені.

en: Welcome to your Network Admin. This area of the Administration Screens is used for managing all aspects of your Multisite Network.
uk: Ласкаво просимо до розділу керування вашою мережею сайтів. Цей розділ використовується для налаштування всіх аспектів роботи вашої мережі Multisite.

en: From here you can:
uk: Звідси ви можете:

en: Add and manage sites or users
uk: Додавати сайти і користувачів та керувати ними

en: Install and activate themes or plugins
uk: Встановлювати та вмикати теми або плагіни

en: Update your network
uk: Оновлювати свою мережу

en: Modify global network settings
uk: Змінювати загальні налаштування мережі

en: The Right Now widget on this screen provides current user and site counts on your network.
uk: Віджет "Прямо зараз" на цьому екрані відображає поточну кількість користувачів і сайтів вашої мережі.

en: To search for a user or site, use the search boxes.
uk: Щоб знайти користувача або сайт, використовуйте пошукові поля.

en: Quick Tasks
uk: Швидкий доступ

en: Upgrade Network
uk: Оновити мережу

en: Only use this screen once you have updated to a new version of WordPress through Updates/Available Updates (via the Network Administration navigation menu or the Toolbar). Clicking the Upgrade Network button will step through each site in the network, five at a time, and make sure any database updates are applied.
uk: Використовуйте цей екран тільки після оновлення до нової версії WordPress через Оновлення/Доступні оновлення (через меню розділу "Мережа сайтів" або через панель інструментів). Натискання кнопки "Оновити мережу" розпочне оновлення кожного сайту та бази даних мережі, по п'ять за один раз.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we need to individually upgrade the sites in your network.
uk: WordPress оновлений! Перш ніж продовжувати роботу, потрібно оновити сайти вашої мережі.

note: translators: 1: user login, 2: site url, 3: site name/title
en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
uk: Користувач %1$s створив новий сайт
    
    Адреса: %2$s
    Назва: %3$s

en: Add the designated lines of code to wp-config.php (just before <code>/*...stop editing...*/</code>) and <code>.htaccess</code> (replacing the existing WordPress rules).
uk: Додайте ці рядки коду у файл <code>wp-config.php</code> (перед <code>/*...stop editing...*/</code>) та <code>.htaccess</code> (змінюючи існуючий код WordPress).

en: Subdirectory networks may not be fully compatible with custom wp-content directories.
uk: Мережі, побудовані методом піддиректорій, можуть бути не повністю сумісними з користувацькими директоріями теки wp-content.

en: Enter the username and email.
uk: Введіть ім'я користувача та e-mail.

en: Select a user to change role.
uk: Виберіть користувача для зміни ролі.

en: Select a user to remove.
uk: Виберіть користувача для видалення.

en: User created.
uk: Користувача створено.

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Cannot add user.
uk: Неможливо додати користувача.

en: You are not allowed to delete the site.
uk: Ви не можете видалити цей сайт.

en: User is already a member of this site.
uk: Користувач вже є учасником цього сайту.

en: Site info updated.
uk: Інформація про сайт оновлена.

en: Enter the username of an existing user.
uk: Введіть ім'я користувача існуючого користувача.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
uk: Не можна видалити тему, поки вона діюча на основному сайті.

en: Add New Site
uk: Додати новий сайт

en: Info
uk: Інформація

en: Are you sure you wish to delete these themes?
uk: Ви дійсно хочете видалити ці теми?

en: Yes, delete this theme
uk: Так, видалити цю тему

en: You are about to remove the following theme:
uk: Ви збираєтеся видалити наступну тему:

en: This theme may be active on other sites in the network.
uk: Ця тема може бути діючою на інших сайтах мережі.

en: Delete Theme
uk: Видалити тему

en: Network Settings
uk: Налаштування мережі

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
uk: Теми, дозволені для мережі, не показані на цьому екрані.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
uk: У вас недостатньо повноважень, щоб керувати темами мережі.

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
uk: Тут можна створити новий обліковий запис і відправити цій людині e-mail з іменем користувача і паролем.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
uk: У вас недостатньо повноважень, щоб видаляти теми на цьому сайті.

en: Theme disabled.
uk: Тема вимкнена.

en: Invalid site ID.
uk: Неправильний ідентифікатор сайту.

en: Theme enabled.
uk: Тема увімкнена.

en: No theme selected.
uk: Жодної теми не вибрано.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
uk: <strong>Теми</strong> &mdash; тут показані теми, які ще не дозволені для всієї мережі. Якщо дозволити тему в цьому меню, вона стане доступною для цього сайту. Це не увімкне тему, але вона буде відображатися в меню "Вигляд". Щоби дозволити тему для всієї мережі, перейдіть на екран <a href="%s">"Теми мережі"</a>.

en: Edit Site: %s
uk: Редагувати сайт: %s

en: No, return me to the theme list
uk: Ні, повернутися до списку тем

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
uk: <strong>Налаштування</strong> &mdash; ця сторінка відображає список всіх налаштувань цього сайту. Деякі з них створені WordPress, інші створені плагінами, які ви задіяли. Зауважте, деякі поля виділені сірим кольором і містять слова "Serialized Data". Ці значення не можна змінити через спосіб їх зберігання в базі даних.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
uk: <strong>Інформація</strong> &mdash; посилання сайту (URL) рідко редагуються, бо це може спричинити неполадки сайту. Відображається дата реєстрації та останнього оновлення. Адміністратори мережі можуть позначити сайт як "Заархівований", "Спам", "Видалений", або "Для дорослих", щоби видалити його з публічних списків або вимкнути.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
uk: <strong>Користувачі</strong> &mdash; тут відображаються користувачі, пов’язані з цим сайтом. Ви можете змінити їх роль, скинути їх пароль, або видалити їх із сайту. Видалення користувача з сайту не видаляє його з мережі.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
uk: Це меню призначене для зміни інформації про окремі сайти, зокрема, коли майстерня сайту недоступна.

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
uk: "Майстерня" веде в майстерню цього сайту.

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
uk: Дозволити адміністраторам сайту додавати нових користувачів до свого сайту за допомогою сторінки "Користувачі &rarr; Додати".

en: Language Settings
uk: Налаштування мови

en: Site options updated.
uk: Параметри сайту оновлені.

en: Installed Themes
uk: Встановлені теми

en: Themes %s
uk: Теми %s

en: All Sites
uk: Всі сайти

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
uk: У вас недостатньо повноважень, щоб керувати темами на цьому сайті.

note: translators: 1: dashboard url, 2: network admin edit url
en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
uk: Сайт додано. <a href="%1$s">Відвідати майстерню</a> або <a href="%2$s">Редагувати сайт</a>

en: Add New takes you to the Add New Site screen. You can search for a site by Name, ID number, or IP address. Screen Options allows you to choose how many sites to display on one page.
uk: Кнопка "Додати" веде у розділ "Додати новий сайт". Можна шукати сайт за назвою, ідентифікатором або IP-адресою. В розділі "Параметри екрану" можна вибрати кількість сайтів для відображення на одній сторінці.

en: You do not have permission to delete that site.
uk: У вас немає права видалити цей сайт.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
uk: У вас недостатньо повноважень, щоб додавати сайти в цю мережу.

[ctx: theme]
en: Add New
uk: Додати

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
uk: Натискаючи на жирні заголовки, можна пересортувати цю таблицю.

en: Delete which is a permanent action after the confirmation screens.
uk: "Видалити" - це незворотня дія, що вимагає підтвердження.

en: Themes can be enabled on a site by site basis by the network admin on the Edit Site screen (which has a Themes tab); get there via the Edit action link on the All Sites screen. Only network admins are able to install or edit themes.
uk: Адміністратор мережі може дозволяти використання тих чи інших тем на кожному сайті окремо за допомогою розділу "Редагувати сайт" (де є вкладка "Теми"). Потрапити туди можна за посиланням "Редагувати" з розділу "Всі сайти". Встановлювати і редагувати теми можуть тільки адміністратори мережі.

en: An Edit link to a separate Edit Site screen.
uk: Пункт "Редагувати" веде на окремий екран "Редагувати сайт".

en: This screen is for Super Admins to add new sites to the network. This is not affected by the registration settings.
uk: В цьому розділі суперадміністратори можуть додавати нові сайти до цієї мережі. Налаштування реєстрації тут не діють.

en: Updates
uk: Оновлення

en: Super admins can no longer be added on the Options screen. You must now go to the list of existing users on Network Admin > Users and click on Username or the Edit action link below that name. This goes to an Edit User page where you can check a box to grant super admin privileges.
uk: Суперадміністраторів тепер не можна додавати з розділу "Параметри". Тепер потрібно відкрити список існуючих користувачів в розділі "Мережа сайтів &rarr; Користувачі", і натиснути на ім'я користувача або пункт "Редагувати" під цим іменем. Відкриється сторінка "Редагувати користувача", де можна поставити галочку, щоб надати можливості суперадміністратора.

[ctx: subdirectory examples]
note: translators: 1: hostname
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
uk: наприклад <code>%1$s/site1</code> та <code>%1$s/site2</code>

en: Server Address
uk: Адреса сервера

en: The main site in a sub-directory install will need to use a modified permalink structure, potentially breaking existing links.
uk: Головний сайт у встановтенні в режимі піддиректорій має використовувати змінену структуру постійних посилань, потенційно ламаючи існуючі посилання.

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
uk: Через те, що ваше встановлення знаходиться у директорії, сайти вашої мережі WordPress мусять використовувати піддиректорії.

en: Sub-domain Install
uk: Встановлення в режимі піддоменів

en: Because your install is not new, the sites in your WordPress network must use sub-domains.
uk: Так як ваше встановлення не нове, сайти вашої мережі WordPress мусять використовувати піддомени.

en: Network Title
uk: Назва мережі

en: What would you like to call your network?
uk: Як би ви хотіли назвати свою мережу?

en: Your email address.
uk: Ваша адреса e-mail.

en: The original configuration steps are shown here for reference.
uk: Початкові кроки налаштування показані тут для довідки.

en: An existing WordPress network was detected.
uk: Виявлена існуюча мережа WordPress.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
uk: Будь ласка, завершіть кроки налаштування. Щоби створити мережу, вам буде потрібно спорожнити чи видалити таблиці бази даних мережі.

en: Enabling the Network
uk: Увімкнення мережі

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
uk: Виконайте наступні дії, щоб увімкнути функції для створення мережі сайтів.

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
uk: Заповніть інформацію нижче та ви будете на шляху до створення мережі сайтів WordPress. Наступним кроком буде створення конфігураційних файлів.

en: You cannot install a network of sites with your server address.
uk: Ви не можете встановити мережу сайтів зі своєю адресою серверу.

en: You will need a wildcard DNS record if you are going to use the virtual host (sub-domain) functionality.
uk: Вам буде потрібна маска (wildcard) DNS, якщо ви будете використовувати можливості піддоменів.

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
uk: Сайти %s

en: Warning!
uk: Увага!

en: Sub-domains
uk: Піддомени

en: To make your installation more secure, you should also add:
uk: Щоби зробити своє встановлення безпечнішим, ви також маєте додати:

en: Choose subdomains or subdirectories; this can only be switched afterwards by reconfiguring your install. Fill out the network details, and click install. If this does not work, you may have to add a wildcard DNS record (for subdomains) or change to another setting in Permalinks (for subdirectories).
uk: Оберіть піддомени або підкаталоги; в майбутньому це можна буде змінити тільки переналаштуванням вашої мережі сайтів. Заповніть деталі мережі та натисніть кнопку "Встановити". Якщо не вийде, вам буде варто додати маску (wildcard) DNS (для піддоменів), або змінити налаштування посилань (для підкаталогів).

en: The next screen for Network Setup will give you individually-generated lines of code to add to your wp-config.php and .htaccess files. Make sure the settings of your FTP client make files starting with a dot visible, so that you can find .htaccess; you may have to create this file if it really is not there. Make backup copies of those two files.
uk: На наступному екрані з'являться, створені спеціально для вас, рядки коду, які потрібно додати у ваші файли "wp-config.php" і ".htaccess". Переконайтеся, що в налаштуваннях вашого FTP-клієнта дозволено відображення файлів, які починаються з крапки; якщо цього файлу дійсно немає, потрібно його створити. Зробіть резервні копії цих двох файлів.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
uk: Коли ви закінчите ці кроки, ваша мережа буде увімкнена та налаштована. Вам буде потрібно увійти ще раз.

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when creating a network.
uk: Константа DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES не може бути вказана при створенні мережі.

en: Network Details
uk: Деталі мережі

en: Welcome to the Network installation process!
uk: Ласкаво просимо до процесу встановлення мережі!

en: The choice of subdirectory sites is disabled if this setup is more than a month old because of permalink problems with &#8220;/blog/&#8221; from the main site. This disabling will be addressed in a future version.
uk: Вибір режиму підкаталогів недоступний, якщо мережа існує більше місяця, через проблеми з постійними посиланнями "/blog/" на основному сайті. Це обмеження може бути зняте в наступній версії.

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
uk: Після створення мережі ви можете увімкнути свої плагіни.

en: Please <a href="%s">deactivate your plugins</a> before enabling the Network feature.
uk: Будь ласка, <a href="%s">вимкніть свої плагіни</a> перед увімкненням мережі.

en: Sub-directory Install
uk: Встановлення в режимі піддиректорій

en: This screen allows you to configure a network as having subdomains (<code>site1.example.com</code>) or subdirectories (<code>example.com/site1</code>). Subdomains require wildcard subdomains to be enabled in Apache and DNS records, if your host allows it.
uk: Цей розділ дозволяє вам налаштувати мережу в режимі піддоменів (<code>site1.example.com</code>) або підкаталогів (<code>example.com/site1</code>). При використанні піддоменів необхідно увімкнути маску піддоменів в Apache і записах DNS, якщо ваш хостинг дозволяє це робити.

en: Create a Network of WordPress Sites
uk: Створити мережу сайтів на WordPress

en: Return to Dashboard
uk: Повернутися до Майстерні

en: The Network creation panel is not for WordPress MU networks.
uk: Панель створення мережі не призначена для мереж WordPress MU.

en: Warning:
uk: Увага:

en: Addresses of Sites in your Network
uk: Адреси сайтів у вашій мережі

[ctx: subdomain examples]
note: translators: 1: hostname
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
uk: наприклад <code>site1.%1$s</code> та <code>site2.%1$s</code>

en: Network
uk: Мережа

en: Sub-directories
uk: Підкатегорії

en: ERROR: The network could not be created.
uk: ПОМИЛКА: Не вдалося створити мережу.

en: Once you add this code and refresh your browser, multisite should be enabled. This screen, now in the Network Admin navigation menu, will keep an archive of the added code. You can toggle between Network Admin and Site Admin by clicking on the Network Admin or an individual site name under the My Sites dropdown in the Toolbar.
uk: Коли ви додасте цей код і оновите сторінку браузера, буде створена мережа сайтів. В цьому розділі (тепер в меню "Мережа сайтів") залишиться пам'ятка про доданий код. Можна переходити між розділами "Мережа сайтів" і "Керування сайтом", натискаючи на пункт "Мережа сайтів" або на назву сайту в випадаючому меню "Мої сайти" на панелі інструментів.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
uk: У вас немає відповідних повноважень, щоби редагувати цей сайт.

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
uk: Увага! Користувача неможливо змінити. Користувач %s є адміністратором мережі.

en: If the admin email for the new site does not exist in the database, a new user will also be created.
uk: Якщо e-mail адреса адміністратора нового сайту відсутня в базі даних, буде також створено нового користувача.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
uk: Посилання "Вимкнути", "Архівувати" та "Спам" ведуть на екрани підтвердження. Ці дії зворотні.

en: The site ID is used internally, and is not shown on the front end of the site or to users/viewers.
uk: Ідентифікатор сайту використовується всередині, його не видно ні на зовнішній частині сайту, ні користувачам/відвідувачам.

en: Hovering over each site reveals seven options (three for the primary site):
uk: При наведенні курсору на кожен сайт відображаються сім варіантів (три для основного сайту):

en: Operational settings has fields for the network&#8217;s name and admin email.
uk: Оперативні налаштування містять поля назви мережі та e-mail адреси адміністратора.

en: You can also go to the user&#8217;s profile page by clicking on the individual username.
uk: Ви також можете перейти на сторінку облікового запису, натиснувши на ім'я користувача.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
uk: Масова дія остаточно видалить виділених користувачів, можна позначити їх як спамерів. Записи спамерів будуть видалені і спамери не зможуть зареєструватися з тією ж e-mail адресою.

en: Upload settings control the size of the uploaded files and the amount of available upload space for each site. You can change the default value for specific sites when you edit a particular site. Allowed file types are also listed (space separated only).
uk: Налаштування завантаження визначають розмір завантажуваних файлів і кількість доступного місця на диску для кожного сайту. При редагуванні окремих сайтів можна змінити значення за замовчуванням. Також перераховані допустимі типи файлів (розділяються пробілами).

en: Visit to go to the front-end site live.
uk: "Відвідати" - перейти на зовнішню частину сайту.

en: New site settings are defaults applied when a new site is created in the network. These include welcome email for when a new site or user account is registered, and what&#8127;s put in the first post, page, comment, comment author, and comment URL.
uk: Налаштування нового сайту застосовуються, коли в мережі створюється новий сайт. До них відноситься привітальний лист, що відправляється при реєстрації сайту або облікового запису, а також вміст першого запису, сторінки, коментаря, автора коментаря та адреси коментаря.

en: This screen enables and disables the inclusion of themes available to choose in the Appearance menu for each site. It does not activate or deactivate which theme a site is currently using.
uk: На цьому екрані можна дозволити або заборонити використання певних тем у меню "Зовнішній вигляд" кожного сайту. Це не змінить діючу тему сайту.

en: If the network admin disables a theme that is in use, it can still remain selected on that site. If another theme is chosen, the disabled theme will not appear in the site&#8217;s Appearance > Themes screen.
uk: Якщо адміністратор мережі заборонить діючу тему, вона може залишатися діючою на цьому сайті. Після вибору іншої теми, заборонена тема зникне з меню сайту "Зовнішній вигляд &rarr; Теми".

en: This screen sets and changes options for the network as a whole. The first site is the main site in the network and network options are pulled from that original site&#8217;s options.
uk: На цьому екрані можна задати і змінити параметри мережі в цілому. Перший сайт є основним сайтом у мережі, і параметри мережі беруться з параметрів основного сайту.

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
uk: У налаштуваннях реєстрації можна заборонити/дозволити загальнодоступну реєстрацію. Якщо ви дозволяєте користувачам реєструватися на сайті, встановіть плагіни для боротьби зі спамом. Заборонені імена сайтів розділяються пробілами, а не комами.

en: Menu setting enables/disables the plugin menus from appearing for non super admins, so that only super admins, not site admins, have access to activate plugins.
uk: Пункт налаштувань "Меню" вмикає/вимикає відображення меню плагінів для не суперадміністраторів, тоді тільки суперадміністратори будуть мати можливість задіювати плагіни.

en: This is the main table of all sites on this network. Switch between list and excerpt views by using the icons above the right side of the table.
uk: Це основна таблиця всіх сайтів мережі. Можна перемикати режим перегляду між списком і розгорнутим видом за допомогою іконок в правій частині таблиці.

en: Users who are signed up to the network without a site are added as subscribers to the main or primary dashboard site, giving them profile pages to manage their accounts. These users will only see Dashboard and My Sites in the main navigation until a site is created for them.
uk: Відвідувачі, котрі реєструються в мережі, але не мають свого сайту, додаються як передплатників до основного або консольного сайту, що дозволяє управляти їх обліковими записами. Ці користувачі побачать в меню лише пункти &laquo;Консоль&raquo; та &laquo;Мої сайти&raquo;, поки для них не буде створено сайт.

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
uk: Можна сортувати таблицю за певним стовпцем, натиснувши на заголовок стовпця, і перемикати режим перегляду між списком і розгорнутим видом за допомогою іконок в правому верхньому куті.

en: If this process fails for any reason, users logging in to their sites will force the same update.
uk: Якщо цей процес з якоїсь причини перерветься, користувачі запустять те ж саме оновлення при вході на свої сайти.

en: If a version update to core has not happened, clicking this button won&#8217;t affect anything.
uk: Якщо ядро WordPress не оновлювалося, натискання цієї кнопки ні на що не вплине.

en: This table shows all users across the network and the sites to which they are assigned.
uk: У цій таблиці показані всі користувачі мережі, а також закріплені за ними сайти.

en: You can make an existing user an additional super admin by going to the Edit User profile page and checking the box to grant that privilege.
uk: Можна призначити існуючого користувача додатковим суперадміністратором, якщо перейти на сторінку редагування його профілю і поставити відповідну галочку.

note: translators: %s: reserved names list
en: The following words are reserved for use by WordPress functions and cannot be used as blog names: %s
uk: Наступні слова зарезервовані для використання функціями WordPress і не можуть бути використані в якості назви блогу: %s

en: If you want to limit site registrations to certain domains. One domain per line.
uk: Якщо ви хочете дозволити реєстрацію тільки з адресами з певних доменів. Один домен на рядок.

en: If you want to ban domains from site registrations. One domain per line.
uk: Якщо ви хочете заборонити реєстрацію з адресами з певних доменів. Один домен на рядок.

en: Can&#8217;t create an empty site.
uk: Не можна створити порожній сайт.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
uk: Якщо браузер не починає завантаження наступної сторінки автоматично, перейдіть за посиланням:

en: Site marked as spam.
uk: Сайт позначено як спам.

en: Sites marked as spam.
uk: Сайти, відмічені як спам.

en: Sites removed from spam.
uk: Сайти, відновлені зі спаму.

en: Users removed from spam.
uk: Користувачі помічені як не спамери.

en: Site removed from spam.
uk: Сайт, відновлений зі спаму.

en: Sites deleted.
uk: Сайти видалено.

en: Site deleted.
uk: Сайт видалено.

en: Users marked as spam.
uk: Користувачі помічені як спамери.

en: Site deactivated.
uk: Сайт вимкнено.

en: Site activated.
uk: Сайт увімкнено.

en: Site unarchived.
uk: Сайт розархівовано.

en: Users deleted.
uk: Користувачів видалено.

en: Site archived.
uk: Сайт заархівовано.

en: Invalid email address.
uk: Невірна email-адреса.

en: There was an error creating the user.
uk: При створенні користувача сталася помилка.

en: You are not allowed to change the current site.
uk: Вам не дозволено змінювати поточний сайт.

[ctx: File size in kilobytes]
en: %s KB
uk: %s КБ

en: Upload file types
uk: Дозволені типи файлів.

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
uk: Обмежити сумарний розмір завантажених файлів %s МБ

en: The author of the first comment on a new site.
uk: Автор першого коментарю на новому сайті.

en: The first post on a new site.
uk: Перша публікація нового сайту.

en: The first page on a new site.
uk: Перший запис на новому сайті.

en: The first comment on a new site.
uk: Перший коментар нового сайту.

en: The URL for the first comment on a new site.
uk: Адреса першого коментарю на новому сайті.

en: All done!
uk: Все готове!

en: Logged in users may register new sites.
uk: Авторизовані користувачі можуть створювати нові сайти.

en: Both sites and user accounts can be registered.
uk: Можна створювати сайти і облікові записи.

en: User accounts may be registered.
uk: Користувачі можуть зареєструвати обліковий запис.

en: Registration is disabled.
uk: Реєстрація вимкнена.

en: Enable administration menus
uk: Увімкнути меню адміністратора

en: Operational Settings
uk: Оперативні налаштування

en: Upload Settings
uk: Налаштування завантаження

en: New Site Settings
uk: Налаштування нового сайту

en: Registration Settings
uk: Налаштування реєстрації

en: Missing or invalid site address.
uk: Відсутня або невірна адреса сайту.

en: Missing email address.
uk: Відсутня E-mail адреса.

en: Network Admin Email
uk: Адреса e-mail адміністратора мережі

note: translators: %s: network name
en: [%s] New Site Created
uk: [%s] Створено новий сайт

en: The welcome email sent to new site owners.
uk: Запрошення власникам нового сайту.

en: Site upload space
uk: Дисковий простір сайту

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
uk: Відправляти адміністратору мережі лист кожен раз, коли хтось реєструє сайт або обліковий запис.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
uk: Користувачам не дозволено реєструвати ці сайти. Розділяйте імена пробілами.

en: Next Sites
uk: Наступні сайти

en: You do not have permission to access this page.
uk: У вас немає прав на доступ до цієї сторінки.

en: Confirm
uk: Підтверджую

en: Cannot create an empty user.
uk: Неможливо створити користувача з порожнім лоґіном.

en: Duplicated username or email address.
uk: Ім'я користувача або e-mail повторюється.

en: Allow new registrations
uk: Дозволити нові реєстрації

en: Registration notification
uk: Повідомлення про реєстрацію

en: Add New Users
uk: Додати нових користувачів

en: Banned Names
uk: Заборонені назви сайтів

en: Limited Email Registrations
uk: Обмежена реєстрація

en: Banned Email Domains
uk: Заборонені імена

en: Welcome Email
uk: Вітальне повідомлення

en: Welcome User Email
uk: Привітальний лист

en: The welcome email sent to new users.
uk: Лист з привітанням для нових користувачів.

en: First Page
uk: Перша сторінка

en: First Comment
uk: Перший коментар

en: First Comment Author
uk: Автор першого коментаря

en: First Comment URL
uk: URL автора першого коментаря

en: Max upload file size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Default Language
uk: Мова сайту за замовчуванням

en: Add Site
uk: Додати сайт

en: Admin Email
uk: E-mail адміністратора

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
uk: Якщо вказана email-адреса  відсутня в базі, буде створено нового користувача.

en: The username and password will be mailed to this email address.
uk: На цю email-адресу будуть відправлені ім'я користувача та пароль.
